reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

Marta tyle że ja od zawsze wstawałam około 9 i nie miałam chyba jeszcze takiego przypływu energii od początku ciąży :zawstydzona/y:
A ja to zawsze lubiłam z dzieciństwa jak tata odsmażał takie z obiadu ziemniaczki na patelni i do tego szklanka mleka :) ogólnie też lubię cebulę, a najbardziej jajecznicę z dużą jej ilością :) Udanej randki z koleżanka!! :)

sylwia78 ja to licze na to że tegoroczna zima nie będzie taka aż zimna i jakoś przejdę w tej kurtce co mam, bo mam kurtke z poprzedniej ciązy ale ona była już na mnie opięta jak byłam w 6 miechu ;-)

grzechotko ja nie pomogę co do leków na ból gardła, z tego co się orientuje to Kasoku cos bierze na przeziębienie.

Masakra co raz to więcej z nas skarży się na przeziębienie ;/ Mam nadzieję że mnie to ominie !
 
Ostatnia edycja:
reklama
Grzechotka - ja byłam dzis u lekarza rodzinnego bo kaszle od lipca ( ale to było związane z wymiotami) a teraz od 2 czy tam 3 tyg kaszle całą klatka piersiowa ( jak tak to można nazwac, plus katar, gardło lekko czasami! chciałam wiedziec czy nie przeszło na oskrzela i płuca. jest ok powiedziała ze to przeziebienie, i teraz w czasie ciąży to najlepiej domowe sposoby, leki w wypadku jak choroba stanowi zagrożenie dla mamy! wiec - mleko z miodem lub czosnkiem, kanapki z czosnkiem, syrop - cebula, czosnek, cytryna i miód, herbatka z miodem lub sokiem malinowym! Ewentualnie hop hop może Kerna coś poleci :)
 
Cześć dziewczyny
Troszkę miałam przerwy bo jak w piątek zajechałam do rodziców tak nawet nie wiem kiedy minął mi weekend.Na całe szczęście mam tu neta bo stęskniłam się za Wami:)
Grzechotka Ja miałam anginę jakieś 2 miesiące temu i gardło mnie tak bolało, że nie mogłam nic przełykać i ani jednej nocki nie przespałam.Pomogły mi jakieś globulki pod język AnginHeel ale do ssania brałam tabletki FIORDA.Mi osobiście pomogło więc możesz spróbować.Nie są drogie i dostaniesz je bez recepty a na pewno są bezpieczne ciąży.
 
MarchewkaEwka kurcze jakos wogole Cie nie kojarzę u nas tutaj ... moze napisz cos o sobie w naszym watku Poznajmy sie ;-)
 
dzięki dziewczyny
coś mi się kojarzy że w poprzedniej ciaży brałam Tantum verde ale nie jestem pewna
problem w tym że ja mam przewlekły nieżyt krtani trochę choroba zawodowa i jak tylko się robi wilgotno to aż mi tchu brakuje bo tak mnie boli
 
Grzechotka na 21 idę do gina i się zapytam o leki na gardło i przeziębienie, wtedy będziemy mogły być pewne co można w ciązy. Tylko musze sobie zapisać że mam o to zapytać :)
 
dziewczyny zawsze jeszcze mozna isc do apteki i poprosic o cos dla kobiet w ciazy ... ja tak zrobiłam jak miałam katar posłałąm meza do apteki i kazałam kupic cos na katar dla kobiet w ciazy no i kupił ;-)


jejciu ja chyba sobie zaraz zrobie grzanki natarte czosnkiem i posmarowane masełkiem ... alez mam na nie ochote :-p
 
reklama
Do góry