reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

Grzechotko odpędź te myśli! Maluszek będzie na pewno wesoły i uśmiechnięty, a wszystko co się teraz z Tobą dzieje to przecież hormony. No i tak to jest, że zazwyczaj wkurza nas osoba, która jest najbliżej ;) Mąż musi wytrzymać, a maluch wie, że kochasz go najbardziej na świecie i to się liczy.
Więc uszy do góry i mina numer 5 :-)
 
reklama
ja póki co kurtki na zimę nie kupuję, mam taką jedną luźniejszą a`la narciarską i liczę na to że się w niej będę mieścić do końca:-D

moje dziecię też dzisiaj spokojnie, za to wieczorami szaleję na całego. Syn się śmiał ostatnio bo przyłożył ucho do brzucha i dostał mocnego kopniaka:-)

u nas pochmurno ale ciepło.
 
grzechotko nie mysl tak maluszek napewno bedzie wesoły , a to ze masz takie humorki normlane hormony szaleja ojj u mnie tez az czasami sama z soba nie umiem wytrzymac ;-)
 
dzięki dziewczyny wiem że to nie będzie trwało wiecznie ja potrzebuję słońca jak jest ciepło to zawsze mam dobry humor powinnam się do ciepłych krajów przeprowadzić :-)

ostatnio maluszek bardzie daje o sobie znać kopie już mocniej że bardziej odczuwam te kopniaki :-)
\posiałam gdzieś telefon w domu i nie mogę go znaleźć :wściekła/y:
 
Marta ja też myślę o lumpku, oczywiście jak tylko znajdę taką kurteczkę która przyda się po ciązy to będzie super, ale u nas to chyba marne szanse na takie szczęśliwe łowy :) a co do farbek to moja koleżanka mazała swój brzuch kredkami którymi maluje się na twarzy, albo flagi rysuje czy coś takiego :) ja to poczekam jeszcze aż mi bardziej brzucho, mąż mi w grudniu mikołaja namaluje hehehe

Grzechotko nie martw się, hormony szaleja, a pogoda jeszcze gorzej dobija, Twoje maleństwo na pewno nie urodzi się smutne czy nerwowe, taki nasz urok, że musimy przetrwać te ciężkie i smutne dni. Ja też mam tak że najbardziej irytuje mnie mąż. 3maj się Kochana!

happymama mój mąz jak przyłożył ucho do brzucha to usłyszał tylko przelewanie w żołądku i stwierdził że jestem głodna haha
 
Dzień dobry :-)

Grzechotko wszyscy humorki miewamy i dzidziuś pewnie też będzie miewał ale pewnie na codzień to pogoda ducha :-)

Moje Maleństwo tak mocno ostatnio kopie że przez skórę widać. Szaleje na maksa.

Mój biedny piesio jest chory i będe musiała chyba do weterynarza jechać. Mamy psa rasy Beagle i zawsze jest wariat i łobuziak a dziś leży i się trzęsie i nawet głowy nie podnosi jak się go woła, chyba się przeziębił :-(

Ja wymyśłiłam że na jesień będe chodzić w odpiętej kurtce :-) a na zimę muszę coś wykombinować bo nie chcę wydawać kasy na ciążowe kurtki;-)
 
Małkus też mam teraz taką kurtkę, w której na upartego mogłabym przeszyć trochę guzik i byłoby ok jeszcze przez chwilę. Ale teraz chodzę w zapiętej pod cyckami i może być. A później jeszcze przez chwilę zmieszczę się w jednej starej, tylko już przy mrozach będzie gorzej...
Biedny piesio :( Rzeczywiście może go coś złapało. Takie zmiany nastroju u psa jednak nie są normalne. Zadbaj o przyjaciela :)

Sylwia9 to myślę, że jak takie kredki nie szkodzą to farbki, którymi mogą mazać się wszędzie dzieci raczej też nie. Tym bardziej, że to przecież nie na długo. Też jeszcze poczekam, bo brzusio mały w sumie, ale kombinuję już heh ;-)
Haha a co do nasłuchiwania odgłosów przez męża to bardzo mnie rozbawiłaś :-D
 
Hej w ten wietrzny deszczowy paskudny dzień, już 4 km mam za sobą, teraz leze pod kocykiem, wczoraj miałam podly humor, wiec Grzechotko glowa do góry, kurcze zgaga mnie meczy znowu , bleeee. Wczoraj miałam pilota na brzuchu i az mi się przesunal jak młody fiknal, zobaczyl to mój m i był w szoku, ze takie male gowienko potrafi pilkota przesunąć :tak::-D. Dzisiaj jestem sama, oglądam cos w tv, zajadam co chwilke i dlatego pewnie zgagulca mam, uf nie lubie tego :crazy:
 
reklama
Hej dziewczyny.
Nadrobiłam ostatnio 3 dni Waszych postów. Gratuluje poznania płci! Już wpisuję w tabelkę :)

W piątek cały dzień leżałam pod kocem. Bardzo bolała mnie głowa i czułam się jakby mnie choroba rozkładała.
Najadłam się czosnku, mleko z miodem itp i ....w sobotę rano wstałam jak nowo narodzona!. Jak ręką odjął.
Z tej okazji pojechaliśmy do lasu na spacer bo była cudna i pogoda i postanowiliśmy poszukać grzybków.
Dopiero się u nas zaczynają więc zebraliśmy na tyle że jajeczniczka na obiad była :)

Kasia jakie przepiękne pierogi! Ja nie umiem takiej koronki robić.
Mogłabym Ci wałkować w sumie :-)
 
Do góry