reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

Hmm niewiem co to za ból to twardnienie ale ostatnio jak siedziałam i sie naciągnełam po coś do szafki to myslałam że mi lewa strona brzucha zaraz wyskoczy, straszny ból i troche mnie trzymał:wściekła/y:
 
reklama
Ja mam o tyle gorzej, że mam problemy z jelitami i nawet nie wiem czy rozróżnię twardnienie brzucha z powodu ciąży czy właśnie jelit...Zazwyczaj zwalam to na jelita, bo tak mnie skręca z lewej strony czyli tak jak zwykle miałam. Ale nie polecam ;-)

I zaraz właśnie biorę się za placki ziemniaczane :-) Babcia dziś robi, bo prawnuk naoglądał się wczoraj w programie i dziś muszą być haha :-D To i się załapałam :)
 
Dzień dobry

I poniedziałek :) U nas 8 stopni i wiatr. Kurtki cieple jesienne wyciągnięte, rękawiczki i czapki. Wiki nadal chora, katar mniejszy to pojawił się kaszel :(

To tyle bo dziecko wzywa do czytania książek
 
Cześć dziewczyny!

Jakoś nieregularnie Was odwiedzam, ale dostałam nagłego zastrzyku energii, więc trzeba było to wykorzystać, bo nie wiadomo jak długo się utrzyma.

Kesti świetnie, że wszystko już ok. Do tego tak łaskawy maluch, że uchylił rąbka tajemnicy.

myg też myślę, że to wiązadła

Trusia u nas pogoda też dzisiaj fatalna ;(

happymamma ja jeszcze nie zdiagnozowałam u siebie twardnienia, czy towarzyszy temu jakiś ból czy tylko dyskomfort? widzę, że jeszcze wszystko przede mną

Monila włączamy pozytywne myślenie

Nie wiem czy sobie wmówiłam, ale od kiedy weszłam w 20tyg od razu czuję się bardziej "ciążowo" Brzuch nadal można pomylić z najedzonym, więc chyba z uprzejmości i obawą przed faux pas znajomi jeszcze nic nie insynuują, ale pewnie jeszcze parę tygodni i maskowanie się będzie już niemożliwe i przyjdzie czas na jakąś nową garderobę.
Dzidziuś strasznie się wierci, rano, po spacerze, po jedzeniu i przed spaniem ;) Jedno z najpiękniejszych odczuć w życiu, prawda? Super, że już możemy się "komunikować" z dzieciakami, od razu wszystko jakby bardziej realne. Maluch kręci się tak, że ruchy już widzę przez skórę.

Natomiast do dziewczyn, które jeszcze czekają na ruchy, to chyba bardzo indywidualna sprawa, bo mój lekarz ma ostatnim spotkaniu ok. 3 tyg temu, powiedział, że kiedy spotkamy się następnym razem (czyli ten piątek), że niekoniecznie będę czuła już ruchy, i że można czekać nawet do 22-23tyg, więc wszystko przed Wami!

W piątek wizyta. Nie mogę się doczekać!

Jakie dziewczyny plany na wieczór?
 
dziewczyny które nie miały nigdy twardnień macicy to jest taki kilkusekundowy skurcz, macica się strasznie napina i robi się wręcz twarda jak kamień ale tylko na kilka sekund potem jest normalnie. Do tego jest jakby takie uczucie ciągnięcia, jest to nieprzyjemne... Na późniejszym etapie wszystkie to będziemy miały bo macica będzie "ćwiczyć" do porodu ale teraz jest trochę wcześnie i w sumie lepiej nie mieć takich twardnień co by się szyjka nie kurczyła...
jutro obgadam sprawę z lekarzem.

nalatałam się po mieście, zaliczyłam z córką bilans u lekarza, starsza chciała przymierzyć buty w H&M bo sobie jakieś upatrzyła...itd.
padam...
 
Hallo moje kochane ;-) od teraz znowu bede na bierzaco ... wczoraj odpustowo z rodzinka a dzis czesc 2 haha ;-)


wczoraj dostałam takiego kopa od mojego maluszka ze az sie przestraszyłam :-ppierwszy raz tak mocno mnie kopnął;-) a pozniej szalał cała noc ... haha tatusiowa łapke tez skopał ;-)


a jutro dzien stresu ... wizyta


lece poczytac co naskrobałyscie :-)
 
reklama
Do góry