reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

hej!

Kesti bardzo się cieszę, a teraz wypoczywaj i nie przemęczaj się :-)

i zaczął się nowy tydzień, słoneczko właśnie wychodzi, może będzie jeszcze piękny ten wrzesień:)
właśnie zajadam placki z jabłuszkiem, Mamusia obiecała i zrobiła;)
większość dziewczyn widzę, że przed połówkowym - oj są emocje są, zatem trzymam kciuki, żeby dzieciaczki były zdrowe!
miłego dnia
 
reklama
witajcie

kesti super wieści :-D:-D
dzasti to gdzie ty mieszkasz że masz słońce u nas od rana deszcz:wściekła/y:

od rana mnie głowa bardzo boli mam dziś wizytę u gina ale nie dowiem się kto siedzi w brzuchu bo bez usg szkoda bo już się nie mogę doczekać
 
czesc
u mnie od rana tez slonce:-)
ja już bylam na mini zakupach ,poprasowałam już ,zostało mi poodkurzacz
bylam w Lidlu po kurtke dla meza ,boze co tam się dzialo ale dostałam i nawet dla siebie wzielam


Kesti super ze z maluszkiem wszystko ok
 
Halo witam po weekendzie :-D
Mąż była cały weekend w domu to się weekendowaliśmy a teraz pojechał do pracy :cool:
Nadrabiam was i wszystkie zaległości na tvnplayer :-D Nie mam pomysłu na obiad dla siebie samej :p
 
Grzechotka mieszkam na pomorzu, podobnie jak Sylwia, tylko to słonko raz zachodzi raz wychodzi, ale nie pada...

Tak w Lildu już od 7.30 niektórzy zajmują kolejki, u nas podobnie niemal się pobiją :)
 
witam z rana
mnie nad ranem zlapal bol plecow, tez juz tak macie?? nie wiem czy od pozycji z moze odkrylam i zimno zalapaly??
lo moja wlasnie do chusteczek sie dorwala i pol opakowania wyciagnela :no:
 
Hej!
A dzisiaj to już lepiej z Waszą aktywnością, ale spodziewam się, że weekend podobnie jak u Myg w pełni poświęcony rodzinie :) Ja mam o tyle inaczej, że weekend z mężem zaczyna mi się zazwyczaj w środę kończy w piątek...także mnie zazwyczaj wtedy mniej ;)

Sylwia78 widzę szalejesz od rana :-) Tyle zajęć. Czytałam i śmiałam się z siebie, że ja to dopiero przed 10 się obudziłam ;-) Ale za to szybka zbiórka bo z mamą jestem umówiona na oglądanie tapet a później do meblowego także fajny dzień się szykuje :-)

Grzechotko czekamy na wieści po wizycie :-) A i zdradzę Ci tajemnicę, tylko nikomu nie mów - w brzuszku siedzi dziecko ;-) Taki żarcik, uśmiechnij się to też głowa przestanie boleć :-)
 
no i znowu poniedziałek... ja już sobie z rana wstawilam pranie i ogarnęłam mieszkanie.
Potem odbieram dzieci i jedziemy z najmłodszą na bilans do lekarza.

u mnie słońce ale i straszny wiatr więc niezbyt przyjemna pogoda.
 
Grzechotka trzymam kciuki za wizyte

ja dzisiaj obiadu nie miałam robic bo maz mnie zaprosil na rocznicowy obiad i duupa,zostaje w pracy do 18 ,nic przezyje jakos

poza tym musze zmobilizować meza żeby dokonczyl polki na książki dla Szymka i zaczynam szukac szafki dla maluszka,no a po 25 września jak poznam plec to zaczynam przywozić kartony z ubrankami ,segregacja,pranie
 
reklama
Te kurtki w Lidlu wyglądają bardzo fajnie. Ja akurat mam już podobną ale moja mama sobie ostrzy ząbki na tą różową z Lidla :)

Powodzenia na wizytach!
 
Do góry