reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

Hej wszystkim, Kesti dobrze,ze u Ciebie już wszystko ok.
Co do twardnienia macicy, ja np. czuje jak twardnieje nawet sciska mnie wtedy w przełyku, brzuch jest twardy jak kamien i zaczyna być kanciasty, czasami mnie trzyma więcej niż kilka minut, wtedy klade się masuje i nospa rzecz jasna.
 
reklama
myg te bole wiezadel nie sa grozne a raczej poprostu uciazliwe bo czasem wrecz nie mozna chodzic tak ciagnie. czesto pojawiaja sie one jak sie gwaltownie wstanie albo nagle rece podniesie no i po dluzszym chodzeniu tez.
 
Witam się pierwsza z rana :-)
Znowu zasnąć nie mogłam a już obudzić się tym bardziej...A wstawać trzeba bo Szkoła dziś na 10.15, ciekawe jakich ciekawostek się dowiem...Gorzej tylko, że miałam ćwiczyć przez ten tydzień, a ja ani razu...No cóż, nadrobię ;-)

Życzę Wam miłego dnia i żadnego bólu ani złego humoru:-)
 
Witam się w beznadziejny szaro-bury pochmurny poranek ;-) ach...gdzie ta piękna złota jesień :wściekła/y:Chciało by się pospacerować a tu kupa i siedzenie w domu. Młody ostatnio budzi mi się o 7 (a na wakacjach spał do 9) i od rana marudzi że chce na dwór, a tu wszystko mokre.
monila i happymama
- kciuki za udane wizyty i czekamy na wieści :-)
 
Witam przy sniadanku;-)

u mnie pada od samego rana , no coz troche deszczu tez sie przyda ... oby tylko przejasniło sie na moja wizyte haha:-D wizyte mam dopiero na 18:00 wiec cały dzien czekania ... ale dzis szybko mi zleci bo na 12:00 ide do tesciow bo maja im przywiesc stoł a nie ma nikogo w domu ... a pozniej to jzu wiadomo bede sie pomału szykowac na wizyte ;-)


Happymama kciuki trzymamy za wizyte &&& bedzie dobrze !!!;-)



miłego dnia
 
Witam się i ja z poranną herbatką. U mnie też pada i pada, a muszę pojechać do laboratorium. Dziś mam dzień bez samochodu, więc muszę przeprosić się z tramwajem.

Kciuki za dzisiejsze wizyty &&&&&&&&&&&&&&&&

Ja idę jutro...
 
hej

katia u ciebie też pada???:-D:-D:-D gdzie ty do tego laboratorium jedziesz jak masz pod nosem w przychodni?

ja wczoraj na wizycie nic a nic się nie dowiedziałam zbadał powiedział że wcale jeszcze ruchów mocnych nie muszę czuć i tyle :-( umówił mnie na usg dopiero na 4 paź jeny jeszcze 3 tyg

ja tez masz czasem lekkie skurcze twardnieje macica lekko i boki mnie bolą tz kłują

pogoda okropana a ja też musze dziś z kuba do szpitala jechać super po prostu bajka:wściekła/y:
 
Witam i ja z rana z herbatą :-)
Ja dzisiaj mam fajny dzień mimo że u mnie też pada :wściekła/y: Zaraz sie zbieram jade do znajomej:-D
A potem z kumpelą na szmateks wyszukać jakiś cudnych ciuszków dla maleństwa :-D Może i dla mnie jakaś kurtka się znajdzie, ojj przydałaby sie bo prócz kardiganów, reszte bluz naciągam :tak:
U mnie dzisiaj krem z brokół :-D
 
hej...

u mnie też fatalny nastrój:-( wszystko mnie boli, w nocy wstaję co chwila na siusiu, ciągle rozmyślam, jakoś tak do d..y jest... młody wczoraj coraz mocniej i częściej dawał o sobie znać, ale cieszę się że daje bo przynajmniej wiem, że wszystko jest w porządku....
jeszcze 3 tygodnie i idę na zwolnienie, wypocznę, zrobię porządki w domu, muszę zrobić miejsce dla synka, i będę biegać po lumpeksach, może coś fajnego znajdę.

Monila trzymam mocno kciukasy&&&
miłego dnia, oby był bardziej słoneczny...
 
reklama
dzasti no to juz tylko 3 tygodnie i troszke odpoczniesz ;-) ja ostatnio byłma w lumpkach i były sliczne ciuszki ale albo rozowe albo niebieskie :-p w pepco tez byłam i upatrzyłam sobie juz sliczne spiochy .. w sobote mezus ma wolne wiec wyciagam go na zakupy ;-)
 
Do góry