reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

Monila ja dziś jadę do h&m, ale jak nic nie znajdę to podjadę też do pepco:) już wczoraj przejrzałam allegro:)
zamówię literki drewniane na ścianę i będę miała imię synia nad łóżeczkiem, zamawiam dziś/jutro kapciuszki, które wyglądają jak małe sowy:) zrobi mi je pani na drutach, robiła mi stroiki do ślubu bardzo utalentowana kobietka;) no może się skuszę do kompletu na czapeczkę i szaliczek;0
 
reklama
jestem
z rana już odwiedziłam laboratorium gdzie panie upuscily mi krwi,teraz koncze śniadanko i zakoncze je czekolada milka z kawałkami batonika Daim,uwielbiam te czekolade

u mnie tez popaduje,mlody z katarem biega i chyba od jutra przytrzymam go w domu co by podleczyć go trochę

dziewczyny trzymam kciuki za wizyty
 
Grzechotko ja jeżdżę do laboratorium na Dąbrowskiego do przychodni Remedium (tam gdzie jest biedronka i lidl). Jakoś tam trafiłam kiedyś przez przypadek i u nich już zostałam. Ważne dla mnie było to, że wyniki badań mam dostępne po kilku godzinach w internecie. W przychodni na tatrzańskiej też tak jest?
A jak Synek sie czujesz? Co do ruchów - pewnie poczujesz na dniach. W niedzielę widziałam sie z koleżanką, która też jak my ma termin na luty i jest w drugiej ciąży. Jest bardzo, bardzo szczupła. Ma mniejszy brzuszek od mojego i nie czuje ruchów za bardzo. tzn. teraz trochę lepiej (jest w 20tc), ale jeszcze kilka dni temu też się martwiła. Zobaczysz, że i u Ciebie Dziecię niedługo się rozbryka.

Dzasti ja też chcę zamówić literki z imieniem Małego :tak: Śliczne są takie rzeczy!

Sylwia78 masz jutro wizytę?
 
hej, dziewczyny trzymam za wizyty, moja dopiero 4 października II prenatalne polowkowe :szok:, ale ten czas leci. Ostatnio odwiedziłam H&M i kupiłam sobie pare elastycznych bluzeczek, o dziwo rozmar S jedna M, to dobrze, bo ja lubie je nosic i będę miała nie tylko na okres ciążowy, jeżeli chodzi o spodnie to jestem zalamana, przymierzałam kilka par i kazda jest za ciasna w udach i dupie, ja nie wiem jak oni szyja, przecież wiadomo,ze w ciąży dupa i uda się rozrastają tez, albo ja mam tak do dupy figure, ze w dupe i uda mi idzie, i choć mam na plusie 5 kg (to mało jak na mnie, z corcia miałam już ponad 10 kg na plusie w tym samym czasie), to spodnie w udach za ciasne :crazy::-(. Pogoda u mnie paskudna, bleeeee, ale 3 km truchtu zaliczyłam ha , a co :tak:.
 
Kasoku ja tez ostatnio jak przymierzałam spodnie ciazowe to tez miałąm za małe w tyłku ;/ ledow wcisłam je na tyłek a na brzuchu lezały idelanie i jeszcze co mnie wnerwia ze ciezko jest trafic na rurki ciazowe przynajmniej u mnie :-p
 
katia ja tam czasem też chodzę tz chodziłam do ginekologa jak nie byłam w ciąży , a w przychodni wyniki też są dostępne tego samego dnia a czy przez internet to nie wiem bo mam tak blisko że zawsze idę

monila rurki czarne sa w H&M 80 zł
 
reklama
hej
u nas pada... ale w sumie nie przeszkadza mi to

kosoku, monila ja kupiłam spodnie ciążowe z H&M i wręcz mi lecą z tyłka a rozmiar 38 czyli taki jak noszę normalnie.
chodzę w nich już jakiś czas i myślę, że do końca ciąży będą ok
jak dla mnie duży wybór był w H&M. I właśnie rurki jedne mam a drugie też bardzo wąskie.
kciuki za dzisiejsze wizyty &&&&&&&&&&&&&&
ja jeszcze 4 dni do pracy i urlop.... nie mogę się doczekać!!!!!

kasoku ja mam prenatalne 3 października więc prawie a tym samym czasie mamy :tak:
 
Do góry