reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

Jejku wy tu już o połówkowym... ja mam wizyte 23 września to będę wtedy w 17tc + 3dn to chyba nie będzie to jeszcze połówkowe? Moja ciąża chyba najmłodsza z was :tak: Co do ruchów to wczoraj zaczęłam czuć jakieś fajne smyranie i mam nadzieję że to dzidzia w końcu fika :-)

Widać sezon grzybowy pełną parą :-) Ja w końcu obrobiłam się z grzybami, mój m nazbierał cały kosz i miałam zajęcie. Wszystkie poszły do suszenia i będą czekać na świąteczne uszka :-) bo niestety mój m nie przepada za sosem a dla samej siebie nie chce mi się robić.

kesti - czekamy na wieści, oczywiście pozytywne!!! :tak: wszystko będzie dobrze :tak:
 
reklama
Cześć wszystkim. Piszę dopiero dzisiaj bo wcześniej czasu nie miałam.

kesti - trzymam kciuki zeby wszystko było dobrze!!!

Do piątku byłam z mamą nad morzem, było cudownie. Pogoda nam dopisała i 3 dni z rzędu chodziłyśmy po 2-3 godziny wzdłuż plaży z psami. Coś cudownego. Już mi tak ruchu ostatnio brakowało! Teraz taka rozruszana mam mocne postanowienie pójścia na basen w tygodniu :)

Właśnie zjadłam dwie kolby gotowanej kukurydzy w ramach obiadu. Polecam jak lubicie bo teraz są tanie i pyszne.

Młody fika coraz żwawiej w brzuszku. Na połówkowe mam zamiar się jutro zapisać - na wizytę w następnym tygodniu. Będę wtedy w trakcie 22 tc.

Co do rozstępów, mam nadzieje że mnie ominą... smaruję się 2 razy dziennie, rano balsam, na noc oliwka. Moja mama nie ma ani jednego i mam nadzieję to po niej odziedziczyć. Za to od liceum mam raz mniejszy raz większy cellulit. W zależności od wagi w danym momencie życia :)


MAM PROŚBĘ DO NOWYCH LUTÓWECZEK!

Kochane jeśli chcecie być w tabelce to napiszcie swoje dane i daty porodów na wątku "Lista lutówek".
Nadrobiłam Was ale nie miałam tabelki na laptopie i ciężko mi teraz Was wychwycić.
 
Kesti- trzymaj się i dawaj znać co i jak! trzymam kciuki!!!

my zaliczyliśmy udany dzień, byliśmy w kinie i u chińczyka na obiedzie. Jestem padnięta. Teraz kąpiemy dzieciaki i relaks.

moje małe kopie non stop, nawet jak stoję to czuję, bo wcześniej to tylko na siedząco i leżąco. W kinie się wiercił okrutnie aż nie mogłam się skupić...uwielbiam to:tak::-)
 
Wróciłam dopiero do domku. Siostra rzeczywiście dodała tego jednego grzyba do sosu i sprawiedliwie podzieliła po kawałku dla każdego haha :-D Naukładałam się puzzli z chrześniakiem i już chyba będę miała dość na pół roku ;-)

Teraz już po kolacji i oglądam na przemian polsat i tvn.
Co do kopania, napisałam dziś do męża, że nie ważne jaki będzie poród, to jednak dla tych odczuć cieszę się, że jestem kobietą :-)
 
Dziekuje wszystkim za wsparcie. Z dzidzia wszystko dobrze. Krawawienie bylo z cysty, na jajniku, juz prawie przechodzi. Dostaje kroplowki, mam zostac na tydzien na obserwacji. Lekarze mowia, ze nie ma powodow do niepokoju, dzidzius zdrowy jak ryba:) Troszke odetchnelam, przy badaniu USG dzidzius mignal lekarzowi na chwilke..i lekarz powiedzial, ze pewnosci nie da mi, ale chyba widzial siusiaka:) Zycze Wam wszystkim spokojnej nocy
 
Kesti to świetnie :) Najważniejsze, że wszystko z Tobą i maluchem dobrze, bardzo się cieszę. No i przy okazji wiesz kto się tam prawdopodobnie kryje :-) Gratulacje :)
 
to ciesze sie niezmiernie, ze ok:) ze to tylko ta cysta:) ulga dla ciebie i rodzinki jak nie wiem co!!!!!!!! bedziesz mialam na pewno jeszcze w szpitalu usg wiec na pewno na dniach na 100 bedziesz weidziec jaka plec:)
 
pierwsza:)
Kesti super ze wszystko ok:)
Monila bedzie dobrze:) ja juz jeden TEN tydzien przetrwalam teraz powolutku kulam sie do TEGO nastepnego, ale tak ja ty jestem dobrej mysli, musi byc dobrze;)
moja waga nagle z 3gk spadla do 1.5kg tkze nie jest zle, chyba bylam ostatnio bardzo najedzona ze waga tak skoczyla :)
nic zmykam do pracy, milego dnia dziewczyny, pozdrawiam, buziaki :***
 
reklama
Do góry