reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutóweczki 2014

Kerna w koncu sie odezwalas :) Szkoda że z kiepskim humorem no ale to norma w ciąży ;/

Monila zapomniałam o tym koglu moglu choc juz byl na tapecie chyba rano, za to oglądałam Top Chef :)

Ide spaaać dobranoc :)
 
reklama
Ja tez oglądałam Top Chef. Teraz usunąć nie mogę bo głowa boli, ta pogoda mnie dobija. W dodatku będę spała pewnie jak na szpilkach bo mąż w drodze do domu, będzie pewnie za 3h. Sluchsjvie czy tez tak macie, mnie bardzo bolą brodawki, mam całe zaczerwienione. Czy warto użyć kremu i jakiego ? Dobrych snów, przespanej nocki!
 
Witajcie z rana :-)
Ja już po śniadanku i zaraz muszę wziąć się za robotę. Wczoraj wieczorem zadzwoniła teściowa, że przyjeżdża...No cóż szmata w ruch i do mycia okien ;-) Żeby nie było, to cudowna kobieta, ale ma jobla na punkcie czystości więc nie może być, że jej syneczek a później wnuk w brudzie mieszkają ;) :-D

Eve82 mnie też bolą brodawki cały czas, jak od początku, ale nie są czerwone, normalne. Może warto podpytać się lekarza czy wszystko w porządku. Chyba, że któraś z dziewczyn coś doradzi.
 
Witam przy sniadanku ;-)


Marta przeciez jestes w ciazy i nie musisz miec wszystkiego na błysk z powodu przyjazdu tesciowej .... ona to napewno zrozumie ;-)


Eve mnie tez bola brodawki ... zwłaszcza jak ich dotkne


taa no i dzis znowu u mnie słonce hahah pogoda w kratke :-p ciekawe jaka pogoda u Kati ;-)


miłego dnia
 
Eve brodawki bolą, bardzo! No ale kolor mają normalny..moze podrażnione od biustonosza? Moze już za ciasny? A siara Ci nie leci juz? no tak pogoda i u mnie do dooopy :sorry2: Starszak w przedszkolu, jemy śniadanko :-) Mam ostatnio bardzo grzybowy czas, mogłabym pozreć każde ilosci. Wczoraj na obiad sos pieczarkowy, na kolację leśne kozaczki i już z rana marzę o nich na szczęście mam w lodówce jeszcze :-)
 
u mnie tez brodawki maja normalny kolor , i nic z nich jeszcze nie wycieka ;-) hahah kerna faza na grzyby powiadasz :-) no i dobrze jedz jak ci smakuja :tak:
 
Cześć ;-)

Monila u mnie chmury, ale słońce się przebija, więc moze będzie jeszcze ok.

Marta tylko oszczędnie z tym sprzątaniem!

Kerna narobiłaś mi smaka na sosik pieczarkowy. Na pewno dziś zrobię. tylko co do tego?

U mnie zmuła. Czyli dzień jak co dzień. Jeszcze nie posprzątałam mieszkania :)-D), ale zaraz się za to zabieram. Zamierzam pójść też do kosmetyczki i może wybiorę się do centrum połazić po sklepach. Zobaczymy jak z moim nastrojem będzie ;-)
 
ja juz po sniadanku posprzatałam a reszta czysta od wczoraj ;-) tez mysle nad tym co dzis na obiad ale chyba zrobie pieczony kalafior do tego ziemniaczki z cebulka i hmm moze mizeria ...;-)
 
reklama
Do góry