reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutóweczki 2014

Monila :szok: macie zamiar tyle zjeść:confused:
Nie wiem co za sprawa ale cieszę się, że się cieszysz:-D

Katia bo GPSy to takie wredoty:cool2: Ale popatrz..nie ma tego złego jednak :-)

Heh widzę, że jesteś wzorowym kierowcą :-D Ja też za keirownicą marudzę jak cosna drodze się dzieje nie tak. Ja jeżdżę bardzo dynamicznie. Umiałam już jeździc zanim zrobiłam prawko heh;-) A mój instruktor zaproponował mi pracę u niego jako instruktorka :tak: teraz żałuję bo praca idealna dla mnie:-D
No i dzisiaj dałam pokaz na krzyżówce bo mamy pod domem światła. Stoję do skrętu w lewo. Jedna kolejka a ja czerwone. Druga kolejka, wszyscy porozjechali się, ja dalej stoję. Trzecia, czwarta:szok: z piskiem przejechałam i ciekawe co na to kamery:confused:

Oglądacie Mam talent??? Poryczałam się na występie Ukrainki malującej piaskiem :-D
 
reklama
Kerna no niestety ja nektarynki i arbuzy pochałaniam w bardzo duzych ilosciach:-p haha mezus co prawda tez lubi ale nie tak jak ja ;-) jakos w ciazy mi sie przestawiło i wole zjesc owoc niz cos słodkiego , ale ciesze sie z tego bo mam tendencje do tycia ;-)
haha dobra jestes , sie okaze co na to kamery w czasie ;-)

Katia te starsze babcie to tylko takie schorowane udaja u lekarzy albo jak gdzies w kolejkach stoja a tak to biegaja jak szalone :-p
 
Monila wreszcie będziesz spać spokojnie :) Świetnie :-)

Kerna też mi się ten występ spodobał. Niby takie nic (nie wiedziałam jakiego słowa użyć) a potrafiła tyle wyrazić i jak wielu ludziom dostać się do serc. Cudowne :) I żeby nie było, też się popłakałam ;) Ale chłopak który jadł tic-taci okiem :/ porażka :no:

Katia dzisiaj po prawie trzech godzinach sprzątania stwierdziłam, że naprawdę muszę wziąć z Ciebie przykład. Lepiej kilka chwil codziennie poświęcić niż raz na tydzień się nazaiwaniać ;)
A co do tych babć to bardzo dobrego słowa użyłaś na określenie swoich nerwów ;-) Wcale się nie dziwię, też niejedną taką sytuację obserwuję...
 
dobra dziewuszki ja zmykam rozwiesci pranie i do łozka a musze jeszcze z kuzynka na skypie poklechac bo juz sie mi tutaj domaga :-p haha chyba pogadam z nia gora 30 minut i pojde spac bo padam na pyszczek :-p

spokojnej nocy wam zycze , dobranoc :*
 
A i ja się melduje najedzona i zmęczona!! ;/ Jestem w ciązy i wszyscy na imieninkach najlepiej wpychali mi do buzi jedzenie bo "muszę dużo jeść" siedziałam na wygodnym krzesełku a po jakimś czasie już się ruszyć nie mogłam bo znowu ten pośladek zaczął mi dokuczać;/ jadłam i jadłam a jak wstałam to dopiero poczułam ile zjadłam :)

Też widziałam ten moment malowania piaskiem, na początku najsmutniejsza wydawała mi się muzyka, ale jak już pokazali widzów którzy też się wzruszyli no to też mnie wzięło i aż jak wujek przyszedł zobaczyć do drugiego pokoju <bo siedziałam na fotelu wygodnym i włączyłam sobie TV to myślał że mnie coś boli i płacze :zawstydzona/y:

Monila mi wczoraj udzieliły się nektarynki ale zjadłam tylko 3, dzisiaj chciałam dojeść koszyczek i niestety już mi coś nie podchodziły ;/

Katia my już nie ufamy GPS, nie raz już nas wyprowadziła 'w pole', choć czasem przydaje się na fotoradary :) bo na prostej drodze też lubię przycisnąć :)

Idę już do łóżka po jestem zmęczona, dobranoc :)
 
Witam z rana ;-)
wczoraj zaliczyliśmy całodzienny spacer a potem brat został u nas na noc. Musze wam się wygadać bo zaraz kota dostane od natłoku myśli pod nami mieszka starsza Pani z którą wszyscy lokatorzy mają problem wczoraj koło 20spotkałam ją pod klatką widziedziała że czekam z małym żeby dobrze przysnął bo chciałam go wnieść na góre po czym wchodze po schodach i mały przez sen zaczał kasłać a ta głupia baba z awantura że na klatce nie umiemy sie zachować bo dziwne d

zwięki wydajemy oczywiście mały mi się przebudził ale już nie mam siły do tej baby wiecznie jej się coś nie podoba nawet to źe za głośno chodzimy po klatce bo jej piesek szczeka tak sie cieszyłam że wyprowadzimy sie od teściow a przez te babe nawet nie potrafie sie cieszyć tym mieszkaniem :-(
przepraszam za smęty z samego rana ale od kilku dni wszystko mnie przerasta
 
Witam z rana :-)

u mnie znowu piekna pogoda no i dobrze bo dzis jedziemy na niedzielny obiad ze znajomymi gdzies do kanjpki ;-)


Sylwia no to pikenie cie napchali jedzieniem :-p ja raz tak tylko miałam ze chcieli mi wpychac na urodzinach jedzenie to powiedziałam im zeby przestali bo mam jesc dla dwoch a nie za dwoch a po drugie sama wiem kiedy jestem głodna , no i sie odczepili :-p hahah
ojj naktarynki to w tej ciazy moja miłosc ;-)

Magdzik wspołczuje sasiadki .. ojj ja bym jej tak przygadała ze w piety by jej poszło :-p


miłego dnia
 
Cześć :-)

Też oglądałam wczorajszy Mam talent. Wzruszyła mnie bardzo ta Ukrainka. Znałam już taką technikę rysowania na piasku, bo jakiś czas temu w ukraińskiej wersji tego programu była taka Ksenia, która po raz pierwszy coś takiego pokazała.
Jak oglądałam występ Kseni ryczałam jak bóbr. Mojemu Mężowi tez łezka poleciała. Opowiedziała historię młodego chłopaka i dziewczyny, którzy zako****ą sie w sobie i nagle wybucha II wojna światowa. On idzie na wojnę, a ona po jakimś czasie rodzi jego dziecko, które nigdy ojca nie poznało...
Same zobaczcie. Ostrzegam, że emocje są duże.... Ksenia Simonowa w ukraińskim Mam talent - Joe Monster
Sama teraz to obejrzałam i znowu się poryczałam. Na samym końcu pojawia się napis "Zawsze jesteś blisko 1945".

Kerna mam nadzieję, że kamery tego nie zobaczyły :-) Udanej imprezki :-)

Magdzik doskonale Cię rozumiem, bo jakiś rok, dwa lata temu mieliśmy sąsiadkę, która darła mordę bez przerwy. Ona to chyba miała jakieś problemy psychiczne. Wzywanie policji do niej nic nie dawało, stukanie po rurach, skakanie w obcasach po podłodze - no nic! Bez przerwy kłóciła sie ze swoim mężem.
Na starszych ludzi nic nie poradzisz niestety :-( Oni tacy są i koniec. Szczęście, że teraz mamy fajnych starszych sąsiadów, którzy do niczego się nie wtrącają, ale na parterze jest baba, która miała pretensje, że generalny remont w naszym mieszkaniu trwał 2 miesiące :sorry2: Ale mam to gdzieś. Mam nadzieję, że jakoś uda Wam sie żyć w zgodzie.

Jakoś humoru dziś nie mam :dry:
 
Hej!
Magdzik nie zazdroszczę :/ Ja to podobnie jak Monila wreszcie bym jej coś powiedziała. Co się szczypiesz, ona jakoś nie zwraca na nic uwagi...
Heh Sylwia9 skąd ja znam to pchanie...moja babcia to najchętniej by patrzyła jak jem cały czas ;-) Ale na szczęście potrafię przemówić jej do rozsądku. Chociaż śmieję się, że u niej jak ktoś przytyje to "poprawił się", a jak schudnie to "zmizerniał" haha :-D A człowiek się cieszy, że udało się coś zrzucić ;)

Katia na pewno oglądnę filmik, spodziewam się, że bardziej wzruszający niż wczorajsza opowieść.
Ale teraz już uciekam, bo jadę z siostrą do ZG, czyli Beti dziś mamy szansę spotkać się gdzieś w mieście ;) Tylko przy winobraniu ciężko jest przejść nawet przez deptak ;)
Miłego dnia Wam życzę dziewczynki :-)
 
reklama
Witam w ten piękny słoneczny dzień :)

Mimo że się nie wyspałam to humor mi dopisuje :)

Magdzik no to ładnie, a ostatnio nawet oglądałam w 'trudnych sprawach' coś podobnego że była taka upierdliwa sąsiadka i mówię do męża że takim babą to się chyba nudzi, a tu z życia wzięte - współczuję takiej sąsiadki najlepiej to chyba w ogóle nie zwracać na nią uwagi, albo podarujcie jej kota niech sobie go pilnuje hehe

Monila, Marta no to nie pomyślałam bo mogłam też tak im odpowiedzieć, a nie ciągle by mi na talerz ładowali :) Moja babcia też zawszę mi wmawiała że się odchudzam albo że jedzenie chowam po kieszeni, co oczywiście było nie prawdą z tym jedzeniem, a z kolei babcia męża najchętniej sama by nie jadła żeby mi oddać bo według niej ja stanowczo za mało jem..

Ale to już dłuższy temat ;p Mój tata też twierdzi że powinnam jeść wszystko a nie ja tylko najchętniej bym jadła 2 kanapeczki i płatki z mlekiem albo kakao :)

Jedziemy z mężem na malutką wycieczkę, skorzystamy z pogody no i przy okazji zjem watę cukrową mniaaam :) Miłej Niedzieli
 
Do góry