reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

kerna ja miałam kilka razy na początku bo przestałam brać magnez ale od razu zaczęłam znowu brać i jest póki co ok. Ale nie piję kawy od jakiegoś czasu więc magnezu też nie wypłukuję :tak:

klaudia2014 wysłałam ci na priva jak zrobić suwaczek

co do sprzątania i pomagania w domu to widzę, że najgorzej jest w rodzinach gdzie są córki i synowie. Mój m ma 2 braci i umie lepiej sprzątać niż ja:-D (teściowa się tu spisała na medal) choć ja też zawsze w domu sprzątałam tylko ja nie lubię sprzątać a wolę gotować :tak:
 
reklama
Oo to nie tylko ja mam taki głód w nocy :) Chociaż to mnie podnosi na duchu :)

Ja jeszcze póki co nie mam skurczy łydek, ale strasznie dokucza mi ten ból pośladka czasami promieniujący do krzyża... ;/ Coś ale rwa kulszowa, nie mam tego co dziennie ale co jakiś czas;/
:
Dobra idę wstawić pranie i zabieram się za ciasto ! :) w końcu :) Pogoda u nas rewelacyjna! cieplutko na maxa :)
 
Kerna ja ostatnio miałam skurcze w nocy ,bodajże 2 x ale od tygodnia jem magnez 2x dziennie i od kilku sni skurczy brak
za to mam mega wrażliwe sutki,kurcze nawet nie mogę się dotknąć,piersi tez pobolewają ale już mniej niż na początku a ostatnio obudziłam się z plamka na bluzce na wysokości sutka i tak miałam problem ,czy to już siara?ale tak szybko? w poprzedniej ciąży malam początki kolo 30 tc


u nas decyzja podjeta ,jutro jedziemy pod domek,na zdjęciach bosko,100metrow do jeziorka,rowery wodne i kajaki na wylacznosc ,kominek w domku,jeszcze kolezanka ma zadzwonić ile płacimy za Szymka i czy jest grill lub miejsce na ognisko
 
hej piszecie w takim tempie że nie pamiętam już co czytałam 2 strony wcześniej ;-)
Sylwia781122 Ja młodego karmiłam miesiąc czyli można powiedzieć że nie karmię już 3 lata a mleko mam nadal tak więc wydaję mi się że siara też już może być, oj zazdroszczę wam tego wyjazdu też bym uciekła z tego miasta chociaż na kilka dni odpoczywaj dużo i baw się dobrze ;-)
Sylwia9 doskonale Cię rozumiem ten ból w pośladku/kręgosłupie potrafi zepsuć cały dzień :wściekła/y:
A ja wziełam sobie rady Kati do serca i rano posprzątalam mieszkanie ugotowałam obiad pranie wstawiłam i mam czas dla siebie :-) oj więcej nie napisze bo psiapsióła wpadła miłego dnia dziewuszki :-)
 
Oo może ja też nie mam tych skurczy bo jem magnez już prawie od 2 tyg :)

sylwia no to zazdroszczę takiego wypadu!!! Pogoda na pewno dopisze i sobie odpoczniesz! :)

Magdzik20 Niestety pamięć nam szwankuje więc nie ma co się dziwić co pisałyśmy wcześniej :) Ja też muszę przyjąć w końcu taktykę Kati i na pewno lepiej będzie wyglądał mój dzień :) Ale zazdroszczę rozmów z psiapsią - mi tego bardzo brakuje ;/
 
napisalam posta i nie wiem co z nim zrobilam:)

kerna ja nie jestem absolutnie za rownouprawieniem. jest to nierealne bo przeciez kobieta i mezczyzna roznia sie psychicznie i fizycznie itp itd. temat rzeka. i tez takie na sile dzialania mnie draznia choc na pewno jest w tym temacie wiele do zrobienia! ja uwielbiam tez dyskutowac jak ty:) zawsze mam cos do powiedzenia;) ale tez nie jestem taka nachalna, poprostu akceptuje rozne poglady.

myg dasz rade z przyjeciem:) ciesz sie bo milo czas spedzicie i pojecie twoje specjaly;) i na pewno jakies drobiazgi do domu dostaniecie:-)
 
Cześć dziewuszki!!!

Verita - spóznione życzonka - wszystkiego naj naj naj!!

Kerna - sto lat dla LUSIIII :-)

Sylwia - kurcze dalej ta rwa kulszowa nie daje CI spokoju?? Tez mam w nocy apetyt :p

jestem mega szczęśliwa - siostra dzwoniła i jest w ciązy!! miedzy nami 2 miesiące różnicy!! to było nasze marzenie - razem z brzuszkami a potem wózkami :) jupiiii!
 
Kasiaczku jaka cudowna wiadomość :biggrin2: Gratulacje dla siostry :biggrin2: A jak Ty się czujesz?

Myg udanego przyjęcia!

Magdzik widzisz, najgorzej jest się zmobilizować. A teraz odpoczywaj - w końcu zasłużyłaś :biggrin2:

A ja już się wykąpałam i będę powoli się szykować na randkę :biggrin2: Ale najpierw coś zjem. Chyba postawię na tosty. Ostatnio to moje ulubione jedzenie. Oprócz czekolady :biggrin2:
 
Kasieczek wow:-D no faktycznie super i gratulacje dla siostry:tak:
dziekuję za życzonka:-) Tort jak ostatnio, przesuniemy na niedzielę:)

Katia kurczę może i ja bedę brać przykład po Tobie, bo cały dzień o Tobie myślę jak tak ogladam ten bajzel:-D

A mi sie szykuje domówka. Z racji dzieciaków u nas, M wróci od razu na bibkę a dzieciaki do łóżek:-p
Cza ogarnąć zabawki:rofl2:
 
reklama
Kerna, to dlatego pieką mnie uszy :-D:-D Ja jestem straszną bałaganiarą, ale jak się raz zmobilizowałam i posprzątałam, a później spędziłam przyjemnie dzień w ładnie posprzątanym mieszkaniu, to jakoś mi było lepiej :-) Do Perfekcyjnej pani domu jeszcze mi daleko, ale całkiem przyjemnie jest :-) A, i wszystkiego najlepszego dla córeczki :-)
 
Do góry