reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

reklama
Cześć Kochaniutkie:)
Dziś od rana boli mnie głowa...:sorry2:
Cieszę sie bardzo, że dziś Piątek razem z Wami kerna i sylwia781122.
Jeżeli chodzi o uświadamianie takich maluchów to jestem przeciw, ja miałam dopiero w 7 i 8 klasie podstawówki przygotowanie do życia w rodzinie i było ok, a nie teraz takie wymyślanie i szukanie dziury w całym. Moim zdaniem wiecej zrobiliby dobrego jakby równo traktowali dziewczynki z chłopcami, a nie wiecznie dziewczynkom to nie pasuje pluć, klnąć, palić, pić, dziewczynki tak nie robią, bo to nie ładnie, ITD!! A chłopaki, biegają, krzyczą, biją sie i to jest uznawane za normalne dla chłopców, ale dziewczynkom to nie wypada... Mam młodszego brata i zawsze do mnie należało sprzatanie mieszkania na weekend i inne różne rzeczy, które to ja robiłam podobno lepiej od niego, ale co mnie to obchodziło, jak ja siedziałam w domu i sprzatałam, a on nie??
No kobiety mają prowadzić dom, bo tak już sie utarło i każda matka uczy tylko i wymaga od dziewczynek pracy w domu i przykładnego zachowania się. A my kobiety później klniemy na teściowe, ze są za swoimi syniami, którzy nic nie umieją w domu zrobic, a jeżeli już coś umieja i robią to trzeba chwalić ich jak małe dzieci...:no:Dobra z innej beczki, zapisałam sie na USG 4D na 16 września, a Wy też macie takie plany? MIŁEGO DZIONKA:blink::blink::blink:
wink.gif



:wink:
 
Dzień Dobry,

Ale naskrobałyście od wczoraj, czytam i czytam :)

Katia aleee wiesz co podzielam zdanie Monili i też tylko patrze czy Ty coś napiszesz ;p Fajnie taka randka, też lubię takie pomysły męża i masz rację trzeba korzystać póki maluszka nie ma :)

Monila bidulko takie właśnie nie załatwione sprawy męczą strasznie;/ coś wiem na ten temat! Mam nadzieję że jednak szybko ją załatwicie i będziesz mogła spokojnie spać, a co do grilla na pewno się uda bo weekend też ma być taki ładniutki w całej Polsce, więc prażone będziesz zajadała :) <ja się nie doczekam aż ja to spróbuje!>

marta współczuje samotnych nocy bo ja tez ich nie lubię, u mnie czasami męza na delegacje wysyłają i wtedy jest najgorzej, ale masz fajny dzisiaj dzień fryzjer i kosmetyczka :)
happymama u mnie też coś maluch chyba jakąś przerwę w kopniaczkach sobie zrobił, bo jakoś jest spokojny, no ale macie racje pewnie sobie pływa po brzuszku i dlatego go nie czuje... współczuję nocnych koszmarów ;/

BB_Anna Tobie też dzisiaj fajnie dzień się zapowiada, a no to Kasoku jeszcze się wygrzewa a my tu się martwimy...

sylwia781122 hahaha jak przeczytałam Twojego posta o kocie to śmiać mi się chce! ;/ Mój ma podobnie tyle że jak go rzucę to już nie wraca ;p Nie wiem co z tymi zwierzętami! Mój to też kocur wykastrowany! ;/

myg no to imprezka się szykuje! Ale fajnie, ja już się nie mogę doczekać aż będziemy na swoim i tak samo parapetówkę będziemy robili, Miłej imprezki! :)

Jeeeestem jestem, tyle czytania to mi trochę zeszło :) Co do tematu sexu to u mnie w domu też go nie było, zawszę jak oglądaliśmy TV z rodzicami i gdzieś w flmie zaczynali się całować to rodzice zawszę przełączali na inny program :) Ja zamierzam moim dzieciom mówić otwarcie o sexie ale jak troszeczkę podrosną, bo chyba 6cio latki są za młode do takich tematów...

Aaaa i jeszcze jedno nie wiem czy któraś z Was tak ma bo ja czasami budze się w nocy, jestem głodna na maxa tak że aż mi nie dobrze... ;) A nie chce mi się wstawać do lodówki więc na szafce nocnej zawsze mam żelki heh:)
 
Ostatnia edycja:
wszystko zalezy ile dziecko chce wiedziec:) 6-latek to juz duze dziecko i moze byc zainteresowany tym jak powstaja dzieci! trzeba poprostu rzeczowo odpowiedac na zadawane pytania, nic ponadto:)

klaudia widzisz tobie starczyla edukacja w tych klasach choc moim zdaniem edukacja 14-15 latkow jest o kilka lat za pozno:) ja sie zaczelam inetersowac seksem jak mialam 10 lat okolo. z moja przyjaciolka na sylwestra jak zostalysmy same w domu (4 klasa podst) to na polsacie obejrzalysmy film erotyczny "pamietniki fanny hill" :) i wlasnie na biologii w 4 klasie bylo o tym jak sa kobiety a jak mezczyzni zbudowani, co to miesiaczka i jak powstaja dzieci (pamiatam ta ekscytacje z jaka cala klasa nie mogla sie doczekac tych zajec)
 
Sylwia9 ja też w nocy jestem strasznie strasznie głodna. Kryzys mam między 2 a 3 w nocy. Mam przy łóżku butelkę wody i trochę ten głód zapijam. Ale kiedyś już nie wytrzymałam musiałam wstać i zjadłam pół schabowego z obiadu :-D:-D:-D

Beti ja też jakoś w wieku 10-11 lat zaczęłam interesować się seksem i myślę, że to dobry czas, aby pomalutku wprowadzać dziecko w ten świat.
 
Beti ;-)
A co do równouprawnienia to to też chyba nie takie proste. Np. W takich styuacjach jak sprzątanie, gotowanie, wymiana koła;-) czy szkolne oceny ( u nas chłopcy mieli z zasady gorsze oceny na niektórych lekcjach) to rozumiem. Ale np. ciężka fizyczna praca kobiet IMO to jednak jest przesada i tu powinno się płci rozróżniać. Nawet w głupim sklepie jak widzę kobietę która dźwiga 30kg paczki warzyw a obok stoi kolega metkujący towar to mnie skręca:baffled:
gary pomyłam, obiad się szykuje..
mam niecny plan wywlekania szmat z łóżka. Może jakieś ciuszki jeszcze mam w zanadrzu na zimę dla dzieciaków.

Co do głodu w nocy to w pierwszej tak miałam ciąży, że jak wstawałam na siku w nocy to dostawałam takich bóli żołądka jakby mi miała wyjść zaraz gardłem:baffled: straszne to było.
Dziewczyny a jak ze skurczami łydek? Miała juz któraś? Ja sięboję jak ognia bo dla mnie to jest straszliwy ból:no: Póki co cisza u mnie.
 
reklama
Ehhh ten parapet mi już na mózg idzie!! Każdy sie może zapomnieć :-D Mąż ma wolne jeszcze ta imprezka że już sie gubie, wszystko na kartce zapisuje a i tak zapominam:crazy: i takim sposobem znajomi dzisiaj jedzą z tacek plastikowych:-D a do rodziny na jutro coś wykombinuje :-D
Już połowa mieszkania ogarnięta ale musiałam przerwe sobie zrobić żeby sapnąć:-D O 13 przychodzi znajoma mi pomóc bo sama bym zwątpiła chyba i do tego czasu wszystko ma być błysk razem ze mną :no: A mój mąż pomaga bratu na budowie no...:angry::baffled:
 
Do góry