reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

Ja dzisiaj wstałam z bólem głowy:/ na szczęście teraz trochę przechodzi.
W nocy za to obudziłam się z bólem kręgoslupa w krzyżu... po raz pierwszy.

Muszę wykąpać mojego maltańca bo na 11.30 fryzjer, strzyżemy go mniej więcej co 2-3 miesiące.
Później kawa w mieście z moją ciężarna (o 10 tyg dalej) koleżanką i drugą która ma już 1,5 miesięczną córeczkę.
Wiecorem za to mala imprezka u szwagrów więc dzień zapowiada się ciekawie. Pogoda "na oko"
śliczna ale chłodni i wietrznie niestety.

Natknęłam się na post Kasoku na staraczkach :) Pozwolę sobie wkleić:

"Hej ja jeszcze siedze pod palmsmi w 50 stopniowym upale do soboty, jestem strzaskana na brązowo,ale cóż sie dziwic w taki upal, mam tylko klopoty zoladkowe, wczoraj myslalam,ze wykituje taki bol zoladka, malego w brzuchu juz czuje, z ciąża odpukać dobrze, nadrobię was w Polsce bo tu raz mam net na krótko, raz nie, buzka."
 
reklama
Dzień dobry :-)
Od czwartku jestem na L4, zaraz lecę do pracy zanieść zwolnienie, odkurzyłam i prać się kończy więc mam ambitny plan powiesić na balkonie. Myślałam, że teraz będę mieć więcej czasu ale przygotowania do ślubu i wesela pochłaniają ogromną ilość czasu. Wczoraj cały dzień w Wawie byłam a miałam zamiar jechać tylko na przymiarkę. Jeszcze ze 3 razy pewnie pojadę :happy:
Dobrze, że już na zwolnieniu jestem bo musiałabym co 3 dni wolne brać .
Słonecznego i fajnego dnia dziewczyny :-)
 
BB_Anna ja miałam bol glowy od przedwczoraj ,myslalam ze przejdzie ale wczoraj po południu poddalam się i wzielam apap
Verita spóźnione zyczenia,sto lat kochana
Aniolinek to dobrze ze masz zwolnienie ,teraz spokojnie wszystko pozalatwiasz
 
cześć dziewczyny

te które mają problem który serial wybrać - to niech wybiorą jeden, a drugi obejrzą w internecie;)

dziś rano kupiłam nowe wydanie M jak Mama, i ubawiłam się czytając NIEJADALNE ZACHCIANKI, zapytano 400 kobiet o ich najdziwniejsze zachcianki iiiii:
- kostki lodu,
- tynki ze ścian,
- pasta do zębów,
- mydło,
- kreda,
- ziemia.
tak na dobre rozpoczęcie weekendu! pozdrawiam
 
bog mi świadkiem ze ubije kota,co za natręt,ciagle na mnie lezy ,jak go zrzucam wraca jak namolna mucha
wystarczy moment ze usiade jak widze ze już leci żeby się na mnie walnac,nigdy tak nie mial:wściekła/y:
 
witam z rana, jeszcze nie wstałam ale mam to w planach:-D Dzisiaj ciężki dzień musze ogarnąć mieszkanie a potem reszte dnia spędze w kuchni. Dzisiaj parapetówa:-D
Sylwia a to kotka jest>? Na bank czuje ciąże i dlatego sie tak garnie :)
No nic życze miłego dnia ;-)
 
reklama
wow to widze, ze z wiekszoscia z nas rodzice nic a nic na temat seksu nie rozmawiali! u mnie ani razu nie padlo slowo seks:) i tak jak wy nie chce robic z tego tematu tabu. jednak zobaczcie jest zmiana pokoleniowa, ze nasi rodzice nie mowili a my chcemy!

myg ja tez musze ogarnac mieszkanie:( nie znosze tego:)

kerna ja sie zgadzam z toba:) i wiesz nie chodzilo mi o namawianie do masturabcji tylko zdrowe podejscie, ze jesli dziecko zapyta albo widzimy to nie robic z tego halo, ze mu reka uschnie hehe.
 
Do góry