reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

reklama
Katia - słyszałam o tej tragedii, biedna rodzina, współczuję matce z całego serca, stracić czwórkę dzieci naraz to musi być straszne!:-(

beti- ja pamiętam tego trolla co pobierała mocz do testu prosto z toalety:-D ona była na "staraniach majowych" chyba?
u nas na "kwietniowych staraniach" laska pisała ciągle o spóźniającym się okresie, wielkiej becie hcg a testy ciągle negatywne i lekarze też nie wiedzieli czy to ciąża czy też nie... bożeszz co za bzdury. Moim zdaniem albo ktoś ma nie pokolei w głowie albo to główniary się nudzą.
 
happymama no to sa chyba osoby chore psychicznie:) zeby tracic czas na cos takiego:/ ale np u mnei na regionalnym forum bylo mnostwo podczytywaczek z mojego miasta i nawet kolezankom zdazylo sie kilka razy na placu zabaw czy autobusie uslyszec jak ktos obgaduje forum albo konkretne osoby, ze sa pojeb... (dotyczylo to mnie tez wiec nic milego).

bb_anna u nas tez byla burza i swierze powietrze:)

kasoku juz sprawdzam opis!

mnie dzis od rana mdli troche:/ nie znosze tego uczucia!
 
a ja czuję się tak jakby mnie czołg rozjechał! Oczy mi się zamykają nie mam mocy a jeszcze muszę w końcu wziąć się za sprzątanie bo w sobote goście się zjeżdżają! Kasoku już patrze na drugi wątek! :)
 
hej ja w końcu się troszkę uporałam z natłokiem papierów i mam chwilkę :)
kasoku niepotrzebnie się martwiłaś. Gratuluję udanej wizyty.
sylwia to utnij sobie małą drzemkę i lepiej się poczujesz.
myg jak mąż??

z trolami niestety jest tak, że uwielbiają bajki opowiadać i szokować... najczęściej przytrafiają im się wszystkie plagi tego świata i wtedy wszyscy im tak współczują...a najgorsze, że czasami kasę wyciągają...naprawdę trzeba uważać bo nawet można nieźle się psychicznie na tym przejechać...

kość dalej boli choć jak siedzę to najlepiej się czuję :)
najgorzej w nocy jak się trzeba z boku na bok przekręcić... kilka dobrych minut mi to zajmuje :-p
 
Ludzie, znowu upał wrócił, topiłam się w samochodzie! tragedia.
Marzę o deszczu...:-)
Sylwia9 mała drzemka to jest to, sama zaraz chwilę odpocznę :) Nie martw się niedługo Tobie też apetyt wróci i smaki na jedzenie, tak wogóle to mój mąż jest też mega obżartusem heh
Kasoku gratuluję udanej wizyty, pewnie humorek Ci teraz dopisuje :-)
 
Hej mnie dalej brzuch pobolewa Ale plemienia są mniejsze i jaśniejsze to chyba dobrze? Jutro rano idę na usg genetyczne a potem od razu na badania krwi leżę od rana z przerwą na wizytę w przychodni i już nie wiem jak mam się ułożyć na tym łóżku no Ale najważniejsze żeby z dzidzia było ok :-)
Cieszę się że wasze wizyty są pomyślne i trzymam kciuki za kolejne ;-)
 
Magdzik20 a to bolał Cie brzuch i później dostałaś plamień?? Bo mnie od wczoraj tez jakoś dziwnie podbrzusze boli i się martwię... no ale nie mam plamień więc nie wiem skąd to się bierze...

Zrobiłam sobie drzemkę i nic dalej tak samo te upały i duchota mnie wykończy... Czy ktoś chce się zamienić?? Oddam słońce i temperaturę bo ja dłużej nie wytrzymam :-(
Paaaadam na twarz dosłownie... Niby weszłam w 3ci miesiąc według miesiączki i wcale nie czuje się co raz lepiej...
 
deszczu dajcie deszczu :-p


ja wstałam z drzemeczki i powiem wam ze wstałam tak spocona ze masakra :-p jakbym co z pod prysznica wyszła :-pu mnie w domu taki skwar ze masakra ... dzis cały dzien sie nigdzie nie ruszam dopiero koło 20 przejde sie na cmentarz bedzie juz troszke chłodniej


Magdzik bedzie dobrze :-)
 
reklama
Cześć!
Jeszcze dziś i jutro te upały i trochę chłodniej będzie;-) Nie mogę nawet wyjść na dwór, bo od razu mdłości wracają i siłą woli wstrzymuję się, żeby nie zwymiotować (wszystko wokół mi śmierdzi-samochody, kubły na śmieci,psie kupy):baffled: Do Basi przyszła koleżanka i się trochę pobawiły, młodsza pospała, a ja miałam czas, żeby ugotować obiad-relaks:rofl2: Jutro USG genetyczne-już się denerwuję... Mocz zaniosłam do analizy-mam nadzieję, że już tych bakterii i leukocytów nie ma, bo nie uśmiecha mi się brać antybiotyk:sorry2:
Magdzik-czyli razem jutro wizytujemy:tak: Oby skończyły się już te Twoje przygody z bólami i krwawieniem:blink:
Myg-jak mąż? Poprawiło mu się?
Aniolinek-jak tak na USG genetycznym?
Sylwia-ja ostatnio nie mogę w ogóle spać-męczę się w nocy, a jak w końcu zasnę, to albo przyjdzie mała do nas, albo zbudzi mnie budzik M:baffled:
Betty_jurek-przy dzieciach nie da się nie robić obiadu...
Beti1986-ja wymiotowała na stacji benzynowej na trawniku-także możemy sobie podać rękę;-)
89Katia-chyba to tylko przesądy z tym wymiotowaniem-w poprzednich ciążach wymiotowałam od samego początku i mam dwie dziewczynki;-)
 
Do góry