reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

ja sie tak nie znam ale nub na chlopca powinien byc chociaz troszkew gore a ten wedlug mnie to jest bardziej na wprost ;/ to ten lekarz pewnie sie kierował tylko tym ze cos tam jest ;p a nie wie o nubach ;p
 
reklama
gin pokazal mi jeszcze tak jakby pupe od dolu i tam były dwie nozki i taka kropka biala pomiędzy jakby siusiak, ale zobaczymy, no to mam mega zagadke.
 
Hej :-)

Któraś z Was pisała coś o fecie. No i się zaśliniłam i teraz o niczym innym nie mogę myśleć tylko o pysznej, słonej fecie :-D:-D Maż już dostał listę zakupów z dzisiejszymi zachciankami, ale nie wiem jak wytrzymam do 17 :-)

CO do płci to się nie wypowiadam. Najważniejsze, żeby było zdrowe ;-);-)

U mnie też się ochłodziło i jest cudownie. Chociaż pogoda bardziej jesienna to mi to odpowiada. Poza tym nie mogę już się doczekać jesieni, zimy bo to będzie najfajniejszy czas ciąży :-) Kupowanie wyprawki, długie wieczory z Mężem, magia świąt.... :-)
 
Katia dobra jestes juz myślisz o świętach :-p ja akurat za Bożym narodzeniem nie przepadam dla mnie to bardzo bolesne swieta wiec nie czekam na nie , u mnie one sa zawsze wypełnione łzami i smutkiem ....

Kasoku no to faktycznie teraz zagadka jest :tak:
 
Lubię atmosferę świąt, pakowanie prezentów, zapachy, choinkę.... Do tej pory lubiłam zimowe wieczory z lampką wina, no ale z oczywistych względów tegoroczna zima obejdzie się bez takich rarytasów :-)
 
hej, po dzisiejszej wizycie mam duży niepokój, gin powiedziała mi że mam krwiaka na łożysku, że może się wchłonąć, że niby nic, nie dała mi żadnych leków,żadnych wskazań, wizytę mam dopiero za miesiąc i obawiam się czy wszytko będzie dobrze, chyba jednak pójdę na te badania prenatalne to może lekarz na lepszym sprzęcie będzie mógł powiedzieć coś wiecej. Naczytałam się, że taki krwiaczek może być bardzo niebezpieczny
 
krwiak się wchłonie, spokojnie tylko nie dzwigaj i częściej lez, na te badania zapisz się, one dzidzi nie zaszkodzą, a może rozwieją Twoje wszystkie wątpliwości :tak:

Nie mam już innych ujec z tego usg, ale spokojnie za tydzień mam prenatalne, a może piranha określi, licze na nia :tak:
 
Betty spokojnie. Dużo leż i odpoczywaj. Krwiak sie wchłonie. Ale naprawdę musisz się oszczędzać.
 
reklama
Betty jurek krwiak sie wchłonie albo zacznie sie ewakuowac tak jak w moim przypdaku było , a wtedy tylko lezenie i lezenie ;-) ale bedzie dobrze :-) no niestety krwiak na łozysku jest bardzo niebezpieczny , ale trzeba uwazac na siebie jeszcze bardziej i tak jak dziewczyny pisza duzo lezec i nie podnosic nic , w sumie najlepije jakbys wogole nic nie robiła to szybciej sie wchlonie
 
Ostatnia edycja:
Do góry