reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

hahah rozbawiłas mnie teraz tym postem :-) nic sie nie martw to nie gryzie ;-) nauczysz sie i myc takiego malego siusiaka :-p
 
reklama
Monila kurcze ten dzwoneczek będzie malenki a tu jeszcze należy wyczyscic pod napletkiem, Jezu Chryste z pipkami jest stanowczo latwiej :szok::eek::tak:. Poza tym cos tam trzeba sciagac żeby stulejki nie było czy jakos tak :szok::szok::sorry:
 
no dokładnie masz racje :-) ale spokojnie masz cała ciaze do nauczenia sie tego i dowiedzenia sie wszystkiego co cie martwi ;-) zawsze mozesz tutaj zapytac dziewczyn ktore maja juz synusiow no i pewnie tez masz jakies kolezanki ktore mogły by ci odpowiedzieć na wszytkie pytania :-)Dasz rade !!!

a no napewno twoj mezus miał dumna minke jak sie dowiedział ze to synus ;-)
 
kasoku - a mnie przeraża dziewczynka, słyszałam ze wchodzi np kupa w te wargi, trzeba dokladnie wiedziec co i jak umyc

a chłopiec to jajka, siusiak do góry i wycierasz i gotowe! napletka nie ruszasz. a jak bedzie starszy to masz męża który jest ekspert w tych sprawach to Ci podpowie lub sam umyje ;) będzie dobrze! najważniejsze by zdrowe było! a dla faceta, jak to dla faceta, wiadomo, syn dumą!
 
ja powiem tak balam se ze nie bede wiedziala co i jak z tym siuisakiem ale tu w de oni do roku nie kaza nic tam naciagac czy cos lekarz wszystko robi na wizytach w polsce pamietam kolezanka ciagle musiala mu ta skorke odciagac tu takiego czegos nie ma bynajmiej u mnie a z nadia cagle po lakarzach zapalenie sromu itp ;/ do lat tyle przezyla ze szok sama cystografia nikomu nie zycze jak musialam widziec jak ona place jak jej cewnik wkladali do sisi , duzo dziewczynek rodzi sie z refluksem tylko nie w kazdym szpitalu robia na to badania i nie leczą ale o chlopca higiene 1000 razy latwiej sie dba ;p a myslalam ze bedzie gorzej ;p a i jak duzo ludzi mowi ze sika gdzie popadnie mnie syna raz osikal i raz moja corke ;p a sie balam ze co chwile bede mokra albo on a tu jednak nie :)
 
u dziewczynki musisz tylko uwazac żeby mokra chusteczka kupska nie wcisnąć, ale ja nigdy się nie zastanawiałam chociaż do teraz po kapieli patrze czy ladnie się wargi sromowe umyly,z powodu mojej skolnnosci do zapalen bardzo pilnuje czystości córci.
 
daria to jakis dziwny lekarz tej kolezanki bo napletka nie wolno ruszac bo czesto jest on przyrosniety i dziecko to moze bolec!

kasoku eve swietnie ujela to jak pielegnowac siusiaka. ja pamiatam slowa agnieszki chylinskeij jak dowiedziala sie, ze ebdzie miala syna: "jak to sie obsluguje?!" :)
 
hej dziewuszki, fajny temat z higieną siusiaków i muszelek :) trzeba bedzie się tego jakoś nauczyć, ale kiedy to będzie, u mnie juz taki brzuszek wystaje że szok, jakbym pół prosiaka zjadła :)
byłam dziś na usg i widziałam fasolinka, podobno raczej chłopiec, ale co tam można zobaczyć w 12 tygodniu.
pytałam o badania prenatalne, to kosztują 300 zł, chyba strasznie dużo z tego co czytałam, to u was mniej, zastanawiam się czy robić, bo w sumie nie ma żadnych przeciwskazań, ale warto sprawdzić wszystko na co się ma wpływ, co o tym sądzicie?
 
reklama
ja mam 34 lata, wiec ja ide na to badanie, ale z corcia 28 lat tez bylam.


Dzisiaj znowu glowa mnie pobolewa, kluje jajnik i mdli mnie :crazy:
 
Do góry