reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

reklama
a ja zjadłam makaron z sosem pomidorowym zero miesa bleee i czuje jak mnie rura pali i ...mdli jak cholera, a już miałam spokoj.:confused2:
Beti buuuuu wspolczuje
 
daria to jakis dziwny lekarz tej kolezanki bo napletka nie wolno ruszac bo czesto jest on przyrosniety i dziecko to moze bolec!

kasoku eve swietnie ujela to jak pielegnowac siusiaka. ja pamiatam slowa agnieszki chylinskeij jak dowiedziala sie, ze ebdzie miala syna: "jak to sie obsluguje?!" :)

nie wiem czmu on jej kazal ale wiem ze cos tam bylo nie tak a ona twierdzila ze bedzie lepszy w lozku ale ona w ogole dziwna jest :-D ja colinowi nie ruszam jak ide na kontrole to lekarz sam patrzy czy wszystko ok :)
 
JEZUUUUUUUUUU:szok::szok: i to dziecko przyszlo droga naturalnma, ja pierd...ole,ze się tak wyraze, chciałabym zobaczyć cipke jej mamy tuz po wydaleniu :szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:oprocz rocznego nie trzymania siurow jeszcze pewnie będzie srac pod siebie, jestem pod wrazeniem.
 
hahahhaha :-D no i w ogole taki kolos, ze az nieapetyczny:) a jak ona urodzila to ja naprawde nie wiem! ze tez cesarki jej nie zrobili?!

daria ze ebdzie lepszy w lozki hmmm:) przeciez napletek sam w koncu sie odkleja i mozna go sciagnac tak okolo 2 lat bodajze
 
kasoku na twoim zdjeciu pieknie widac nuba a wedlug mnie to corka napisz na tym watku https://www.babyboom.pl/forum/stara...ecka-chlopiec-dziewczynka-1147/index6228.html i wklej zdjecie a jak pirahna bedzie ona ci odpowie :) a jak umiesz angielski to ta sa specy od nuba http://www.in-gender.com/cs/forums/p/236651/2206726.aspx
nub na chlopca jest pod kontem a dziewczynki rownolegly nub.jpg12weekboy.jpg12weekgirl.jpg
 

Załączniki

  • nub.jpg
    nub.jpg
    23,8 KB · Wyświetleń: 39
  • 12weekboy.jpg
    12weekboy.jpg
    11 KB · Wyświetleń: 26
  • 12weekgirl.jpg
    12weekgirl.jpg
    12,2 KB · Wyświetleń: 28
No dziecko straszny klocek :-) nie wyobrazam sobie urodzic takiego naturalnie chyba by mi wszystko rozerwało :-p


a ja dzis zjadłam sniadanko i nektarynke i jakas taka ociazała jestem strasznie , niby bym cos zjała ale jak juz zawędruje do kuchni to na nic nie mam ochoty :-p
 
nie wiem czy dobrze to zrobilam ale dla mnie to corka FOTFCF.jpg ale ja sie dobrze n tym nie znam pirahna w tym jest dobra :)
 

Załączniki

  • FOTFCF.jpg
    FOTFCF.jpg
    32,5 KB · Wyświetleń: 35
reklama
Do góry