reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutóweczki 2014

Dziewczyny jak Wy to zrobiłyście że macie takie ładne obrazki w którym jesteście tygodniu itp, ja za każdym razem musze link wklejać ;/
Kliknij w swoj profil i po lewej masz jaka chcesz mieć sygnature. Wklejasz tam suwaczek. Zapisujesz i już masz.
Piękny dzień sie szykuje. Moja mala zrobiła mi pobudke przed szósta bo słońce świeci a ona ma tyle energii.
Ja co do jedzenia to sie tez nie ograniczam. Jem dużo bo lubię ale staram sie z głową tzn nie przesadzać ze slodyczami. Niestety juz nie mdli mnie tak na slodkie....
 
reklama
Witam witam:-)

u mnie kolejny piekny dzionek , a my lezymy dalej , u mnie z jedzeniemi jest tak smao jak ktoras pisałą jakis wstret mam do niego ... zjem bo wiem ze musze ale zebym jadła ze smakiem to raczej nie :-p jedno co mnie cieszy to to ze jak narazie nie mam ochoty na słodycze :-D a dla mnie kiedys to było nie do pomyslenia zeby mi tak słodkosci w domu cały czas lezały a ja ich nie ruszam :-p tak w tv nie na kompletnie nic wiec szperam po tvn player i tam znalazłam pare fajnych dokumentow ktore ogladam tylko szkoda ze trzeba na kolejne odcinki czekac az tydzien ..:-p

jejciu dziewczyny cycole to mnie tak bola ze masakiera ;/ a powiekszyły sie :-p maz sie smieje ze teraz znowu mam cycki jak wczesniej :-p bo ja zawsze je miałąm duze ale po zrzuceniu paru kg wiadomo cycolki tez maleja:-p


Miłego dnia :)
 
Katia, mnie w tej ciąży nie boli jak na @, mam kłucia, ciągnięcia, ale w poprzednich ciążach, a szczególnie w pierwszej miałam pobolewania jak na @, lekarz mówił, że to rozciągająca się macica . . .
Karolina, ja mam dwóch synów i wszyscy mi mówią, że córka będzie, powiem szczerze, aż mi głupio, bo czuję jakąś presję, że jak będzie chłopiec to zawiodę wszystkich. Niby mnie to nie obchodzi ale to niezbyt fajne uczucie bo ja też się nakręcam.
 
cześć dziewczyny,

czytam Wasze posty, współczuję że macie takie kiepskie samopoczucie:/
ja odpukać nie znam ani mdłości, ani nudności, tylko wieczną senność, zmęczenie i ból piersi. Tak brzuch czasem boli i kuje, ale również czytałam że macica się rozciąga. Ja nadal chodzę do pracy, ale czasem mam dość, i jeszcze ostatnie egzaminy na uczelni, ale jeszcze chwilkę i będę mogła odpoczywać popołudniami:-)

trzymajcie się dzielnie Mamuśki, miłego dnia;-)
 
Witam wszystkie!
Powróciłam z urlopu i właśnie uzupełniam naszą tabelkę :)
Trochę nowych lutówek nam przybyło widzę, a część raz się pokazała i już więcej się nie odezwała.
Za jakiś czas pewnie wykasuję te z końca tabelki, które nawet daty porodu nie podały i uciekły :)
Widziałam że marcówki się już pojawiły więc nas już nie powinno wiele przybywać.

Katherinne widzę że my w tej samej sytuacji :) Data porodu teoretycznie końcówka stycznia ale też się tu od razu wprowadziłam na lutówki.

ewanh gratuluję trojaczków!!!! ale jazda.

kasieczek gratuluję MGR!!!

Mamusiom które utraciły swoje fasolki ogromnie współczuję :( i życzę żeby szybciutko się pozbierały po stracie i doczekały się swoich upragnionych maluchów!
 
Ostatnia edycja:
Ja mam wieczorami bóle żołądka czasem nie do zniesienia, czuje się tak, że co bym nie zjadła to mi to nie służy. Na początku ciąży szaszłyczki z grilla pochłaniałam teraz zapach mięsa z grila sprawia że wszystko mi się cofa...cały czas smaki mi się zmieniają :)
 
Cześć dziewczyny,
W końcu i ja mam czas żeby napisać parę słów. Niestety wcześniej was tylko podglądam, ale nie miałam czasu by coś popisać (mam w domu malucha, którego jest "dużo" i "wszędzie"...) ale teraz już jestem też na L4, a więc mam troszkę więcej czasu.

Ja już też jestem po wizycie USG gdzie widziałam bijące serduszko swojego maluszka. Termin wg USG jest na 9 lutego :-) Mam niestety te sama dolegliwości, co i większość z Was. Nie mogę nic jeść bo wszystko jest bee... zajadam się jak na razie tylko pomidorami ze śmietaną i owoce. O mięsie nawet nie mogę myśleć:no:
Dużo z was ma już dzieciaczki, kiedy wy na wszystko znajdujecie czas??? ja mam synka 1 rok i 3 mies. i to jest jakiś szok:szok: nie mogę go zostawić na chwilę bo wszędzie wszystko musi pootwierać, powyjmować, polizać, porozrzucać i td. Ale jest bardzo kochany;-).

Dziewczyny życzę wszystkim miłego dnia i postaram się więcej na długo nie znikać;-)
 
Hej dziewczyny.
I mnie dolegliwosci pierwszego trymestru bardzo mecza. Jak juz wydaje mi sie ze jest lepiej to na wieczor mdlosci atakuja ze zdwojona sila. Jem bo jem ale zebym na cos miala ochote? Nie bardzo, no ewentualnie na frytki i slone czipsy :tak: wstyd sie przyznac ale od owocow mnie odrzuca a tego duzo by sie przydalo w naszej diecie. Z tego tez powodu nie szaleje z zakupami ani nawet nie ogladam gadzetow dzieciecych typu posciel, wozki, butelki, ciuszki... Poki co pracuje pelna para ale popoludnia praktycznie przesypiam. Dobrze ze m pomaga i zajmuje sie córka bo gdyby nie mogl to ja nie wiem. Takze z utesknieniem czekam do wrzesnia, dolegliwosci miną, pojde na L4 i weszcie zaczne cieszyc sie ciaza. Kolejna wizyte mam 1 sierpnia i to juz bedzie usg prenatalne. Nie moge sie doczekac.
Takze poki co pozdrawiam was goraco, zycze zdrowka i wytrwalosci.
Trzymajcie sie.
 
Ostatnia edycja:
czesc dziewuchy, ja dalej wymiotuje i w dzien i w nocy, szkoda jesc bo zaraz to w wc ląduje, mam dosc, jutro wizyta u gin o 8.30 nie wiem jak mi sie uda tam byc, ale mam nadzieje ze mi jakos pomoze!

buziaki dla was!
 
reklama
Kasieczek bidulko ty jedna współczuje tych wymiotów , przytulam :* oby jak najszybciej mineły abys mogła w pełni cieszyc sie swoim stanem :-)


jejicu u mnie skwar ;/ i chyba sie zdrzemne :-p
 
Do góry