reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutóweczki 2014

Cześc dziewczyny!

Agnieszka - strasznie mi przykro! trzymaj się kochana i nie poddaawj - walcz o sowje szczęście! POwodzonka dla Ciebie!

Ja tu tylko na sekunde, dalej walcze z calodziennymi i nocnymi mdłościami - mam dośc, wymiękam.
choć dziś mały sukces - od 3h w moim żołądku nadal są dwie kromeczki!
Ratunku, to juz 7 dzień takich mdłosci, a 5 dzień wymiotowania.. ;/
 
reklama
Kasiaczek współczuję takiego samopoczucia :( Trzymaj się! Może migdały Ci pomogą? Albo coca cola?
 
cześć dziewczyny,

czekałam, żeby się zarejestrować, ale uznałam że to czas:)
Mam na imię Justyna jestem w pierwszej ciąży (11 tydzień), staraliśmy się 10 miesięcy, aż musieliśmy wyjechać na urlop:)
cieszę się, że będę mogła z Wami zamienić kilka zdań i doświadczeń, w środę byłam u lekarza, pani doktor wyliczyła mój termin na 3 lutego:) serduszko już biło:) to takie nie opisane uczucie, bo brzuch mi nie rośnie, ale maleństwo już tak:-)
miło mi Was poznać! miłego dnia, pozdrawiam
 
witam.

mnie dzisiaj nawet tak strasznie nie mdli. Jest znośnie! Byłam na wizycie. Wszystko jest ok. Maluch rośnie prawidłowo. Serduszko słyszałam i widziałam także jestem spokojna na obecną chwilę:-)
 
Witam się i witam nowe mamy :-)
Ja też się męczę strasznie, mdłości mam już od dwóch tygodni, bez wymiotów, choć czasami wołałabym zwymiotować bo przynajmniej miałabym na chwilkę ulgę. A tak tylko głowa mnie boli od ciągłego cierpienia. Na osłodę mam dziś wizytę u ginki i licz, że zobaczę bijące serduszko, bo mimo mdłości mam sporo wątpliwości i jestem zaniepokojona czy na pewno dzidzia rozwija się prawidłowo. Trzymajcie kciuki.
 
Witaj Dzasti:)


Mamo Stacha ja tez tak mam, ze mnie mdli ale nie wymiotuje, to jest okropne:/ Nie moge nic jesc, tylko pije duzo. Dzis w pracy kolezanka zapytala mnie o diete bo myslala, ze jestem na jakiejs, a ja jej odpowiedzialam ze ta dieta nazywa sie Ciaza hehe
 
Karolina dieta cud :-) hehe :-) Ja jem z 10 posiłków dziennie i waga stoi w miejscu (??) Niech tak zostanie :-p

Mamo Stacha kciuki zaciśnięte!! &&&&&&& Daj znać jak już będziesz po ;-)

Niech ten Mój Mężu już wraca!! Tęskno mi tak samej w domu siedzieć.... Ma jeszcze godzinę szkolenia... Pewnie będzie wykończony jak wróci i zaraz pójdzie spać, ale chociaż będę mogła się do niego przytulić :-)
 
witam... w poniedziałki jak zwykle w pracy czasu nie mam więc dopiero wpadłam.

ja z objawów mogę sobie doliczyć napady mega głodu. Rano ledwo zdążę śniadanie zrobić tak mi burczy w brzuchu...m się śmieje że jak odkurzacz pochłaniam. Nie wiem gdzie to wszystko idzie .... przytyłam tylko 1 kg a wogóle nie wymiotuję... nawet mi się nie chce...

verita udało się sprawy pozałatwiać??
witaj dzasti

monila jak masz takie doświadczenie ostatnio z filami to zapodaj jakiś fajny bo mi się wimbledon skończył i też muszę się jakoś zająć:-p
 
reklama
Do góry