reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

katia najgorzej to jest rano... ledwo do śniadania wytrzymuję...a potem jak zawsze przekąskę robiłam sobie ok 10:30 - 11 to teraz o 10 już mnie tak ssie, że muszę coś zjeść... masakra:szok: i chyba bardziej mnie do słonego ciągnie. Zachcianek typu mieszanie różnych smaków nie mam.
 
reklama
Jakbym o sobie czytała! Jem co 2-3 godziny! Normalnie jadłam 3 posiłku w ciągu dnia, a dziś 10!
Cieszę się, że nie jestem z tym sama :-p
 
Mi juz polecialy 4kg od poczatku ciazy:/ lubie jesc i gotowac, a tu prosze musze sie zmuszac do jedzenia i kanapke w pracy jem 20min z obrzydzeniem:/ mam nadzieje, ze mi to minie szybko:)
Moj maz pojechal w delegacje na 3 dni i czuje sie taka samotna w pustym domu, ale plusem jest to, z enie musze nic robic:D:D:D
 
ja normalnie jem 5 posiłków z tym, że te dwa dodatkowe to owoc, jogurt, sok albo jakieś orzechy. Teraz w sumie też mi to wystarcza ale jakoś szybciej czuję głód i wieczorem dodam jeszcze jakąś przekąskę... ale przecież dziecka nie będę głodzić:-p jedyny raz w życiu mogę nie mieć wyrzutów sumienia:tak:
 
Karolina, ja mam tak jak ty, jem z obrzydzeniem, zakupy to katorga, otwieranie lodówki też, nawet mi niedobrze jak patrzę jak dzieci jedzą. A z drugiej strony muszę jeść bo inaczej mi jest bardzo źle. No i złapałam 4kg nie wiem kiedy i nie wiem jak. W poprzednich ciążach mi się tak nie tyło, ginka mówi, że może to ukryte obrzęki, ale jeśli już nie przyrasta to nie trzeba się martwić. Ja te kg złapałam w tym cyklu, jeszcze zanim się dowiedziałam o ciąży . . .

Na wizycie dobrze, wszystko ok, w fasolce już migała kropka :-D
 
Dobry wieczór Mamusie :)

Czytam Wasze posty no i mogę stwierdzić że jesteśmy prawie w tych samych tygodniach ;p Też mam tak że czuje się jakby mnie traktor przejechał a najgorsze już chyba jest to że pracuje jako kelnerka na dwu piętrowym lokalu i martwię się że mogę stracić fasolkę, w sumie ciągle mam takie obawy że coś będzie nie tak ;/ ale pewnie mnie rozumiecie bo pewnie każda z Was tak ma... Pani lekarz proponowała mi zwolnienie lekarskie już na pierwszej wizycie żebym sobie odpoczywała, zapytałam czy to konieczne to powiedziała że nie no ale coś czuje że jak pójdę za miesiąc do lekarza to poproszę o te zwolnienie - dosłownie nie mam siły pracować po 12 h, jestem wypompowana, nie mam mocy i chęci, czasami mam tak że jak zanoszę jedzenie ludziom to na sam zapach mam ochotę zwymiotować. a swoją drogą ciekawa jestem czy jak do tej pory miewam tylko mdłości - zero wymiotów to czy jeszcze będę wymiotowała :)


Pozdrawiam Was Cieplutko
 
Mnie pobolewa od wczoraj, chyba zaczely nam brzuchy rosnac:D

Mamo Stacha- super, ze wizyta ok i widzialas fasolke z serduszkiem. Ja ide w przyszlym tyg i nie moge sie doczekac kiedy znow zobacze moja Fasilinke. Od poczatku obstawiam, ze bedzie dziewczynka:)Ciekawe czy wykrakam:)))
 
Ja tak mam, czasami coś zakuje, zaboli, czasami właśnie wrażenie że zaraz bym miała dostać miesiączkę, pytałam o to dziewczyn na forum to mówiły że to normalne bo macica się rozciąga- w sumie to i racja przygotowuje się i robi miejsce na dzidziusia żeby mógł rosnąć duuuży duży i zdrowiutki :)









Dziewczyny jak Wy to zrobiłyście że macie takie ładne obrazki w którym jesteście tygodniu itp, ja za każdym razem musze link wklejać ;/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Dziewczyny czy Was czasami pobolewa brzuszek jak na @?
szczerze powiedziawszy to nie, bolało mnie tak tylko w 6 tygodniu ciązy na samym początku. Teraz właściwie nic nie boli ale czasami zakłuje mnie w szyjce albo w okolicach jajników.
Katia a ciebie dalej boli brzuch?

ale ja za to mam wszelakie dolegliwości trawienne, wzdęcia, bulgotanie w jelitach itd. denerwuje mnie to czasami.
 
Do góry