reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

reklama
Witam

Agnieszka kochana przytulam Cie bardzo mocno i wierze ze niedługo zobaczysz dwie magiczne kreseczki na tescie a pozniej maluszka , trzymam kciuki:-)


uff u mnie juz tak goraco ze nomalnie chyba sie do wanny przeniose lezec :-p zaniedługo maja wpasc znajomi wiec meza przegoniłma po mieszkaniu zeby wszytko było tak jak nalezy , a ja leze i mowie jeszcze to, jeszcze tamto :-p


MIłego dnia dziewczyny:-)
 
Agnieszka przytulam cie mocno bo slow brakuje żeby cie pocieszyć


moi faceci pojechali do kona sobie a ja powoli ogarniam wszystko ,pakuje jedzonko bo potem jedziemy na dzialke pogrilowac,mlody pobiegać a ja odrobinke popiele warzywka

dzisiaj mój maz patrzyla na mnie jak jem i dziwil się jak tak można jesc a ja na sniadanie M&MS potem wciagnelam 2 galaretki z octem i zapijalam wszystko cola
 
Sylwia niezły misz masz miałas na sniadanie :-p galaretek nie zjadłabym za nic w swiecie :-p oczywiscie takie owocowe z bita smietana i owocami tak ale nie takie z miesem :-p
 
Tak czytam dziewczyny o tym że Was objawy ciąży "na chwilę " opuszczają - ja mam tak samo tzn wczoraj to już w ogóle rano mogłam spokojnie zjeść śniadanie bez mdłości i w ogóle nie czułam się na to że jestem w ciąży.. Powiedzcie mi Mamusie czy Wy w 7 tygodniu odczuwałyście czasami takie pobolewanie brzucha ? bo ja juz nie wiem czy ja sobie to wmawiam czy nie...
 
reklama
Sylwia pobolewanie podbrzusza jest całkiem normalne zwłaszcza na poczatku ciazy poniewaz macica sie rozciaga , ale jesli cie to nie pokoi to porozmawiaj o tym z lekarzem :-)


hmm dziewczyny a wiecei moze gdzie sie podziała Ewanh ?? nasz trojaczkowa mama ???
 
Ostatnia edycja:
Do góry