reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

Witajcie popołudniowo!

Mój chłop jest mega wyrozumiały dla mnie w tym stanie! zaopatrzył mnie w cały asortyment walki z mdłościami - imbir, migdały, banaby, arbuz, mięta i rumianek! musze to wygrać i stanąć na nogi bo mam dość!

Witam nowe mamusie ;)

Bodziuu no to jest nas 3 Lutówki z Rzeszowa :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam nowe mamusie.
dziewczyny pamietajcie o coca coli na mdlosci. nawet lekarz to poleca a potem wapno.
u nas duszno. mala spi a ja z nią pospalam potem gdzieś pochodzimy.
przygotowania do wesela coraz gorsze chyba będę musiała szybciej do Krakowa pojechać bo teściowa nie da rady i ciągle na telefonie siedzimy.
 
Beti1986 - ja też jeszcze nie byłam na usg i nie widziałam dzidzi, chciałabym już bardzo, mam usg dopiero w piatek 12.07. pod wieczór
-kasieczek- - fajnie ze mąz tak dba o ciebie :) mój też jest bardzo wyrozumiały, pomaga dużo
ja jestem bardzo zmęczona, senna
 
Mam pytanie do lutoweczek. Chciałbym zgłosić siebie na moderatora . Potrzebne jest poparcie grupy. proszę o wyrażenie swojej opini na wątku o moderatorach. Oczywiście każda z nas może się zgłosić i musimy wspólnie zadecydować kto nim lub nimi zostanie
 
dzięki za życzenia :-) choć teraz cały czas ryczę:-( zaczęłam plamić i boję się najgorszego zaaplikowałao sobie luteinę i jutro gin.kazała rano przyjechać tak bardzo się boję że kolejny raz stracę maleństwo wali mi się wszystko od tamtego roku i już nie mam siły myślałam że od teraz będzie lepiej a tu znowu pech :shocked2: przecież nic nie zrobiłm takiego strasznego żebym tyle przechodziła w życiu od małego byłam ulitowana itp. i teraz zamiast bóg wynagradzać to daje mi w kość już nie mam siły............... jutro dam znać
 
Agnieszka nie martw się. Postaraj sie uspokoić. Ja w tej ciazy tez krwawilam i jakos się uspokoiło bez leków akurat nic nie miałam. Oszczedzaj sie będzie dobrze bo musi być dobrze. &&&&
 
agnieszka1004 domyślam się że się martwisz, na pewno się przeforsowałas, mówilas że miałaś dużo szykowania w związku z uroczystościami, teraz leż i odpczywaj, na pewno będzie dobrze! myśl pozytywnie! trzmam kciuki! jutro koniecznie się odezwij po wizycie!!!!
 
czesc

Agnieszka spokojnie,dobrze ze masz luteinę,na pewno jak pisza dziewczyny przeforsowalas się ,teraz nie możemy się przemeczac,daj koniecznie znac po wizycie

u nas dzień wczoraj ok,zaliczylam Ikea ,potem H&M ale jak pislam na watku zakupowym przeważnie male rozmiary aszkoda bo ubranka fajne
 
Witajcie Kochane

Agnieszko postaraj się nie denerwować. Oczywiście skonsultuj to z lekarzem. ODPOCZYWAJ!! To jest teraz najważniejsze. Jak się dziś czujesz?

Witam nowe Mamusie

Verita tak to już jest przed ślubem. Ale potem już sama radość.

Wczoraj po raz pierwszy od tygodnia wyszłam z domu. Pojechaliśmy do IKEA i trochę połaziliśmy po galerii handlowej, później zakupy spożywcze i tak dzień zleciał. zdecydowanie się przeforsowałam, bo pod wieczór brzuszek bolał dosyć mocno. Dziś na szczęście wszystko wróciło do normy. Pomimo cudownej pogody siedzimy dziś w domu. Mąż przygotowuje się na szkolenie, które będzie prowadził, a ja... będę odpoczywać :-p

Buziaki!
 
reklama
już jestem i tylko płacz pozostał gin.zrobił badanie i sie okazało że ciąży nie ma :no: była biochemiczna a wczoraj przylazła @ kazał zrobić test dla pewności żeby nie była pozamaciczna ale na szczęście w nieszczęściu test jest ujemny a we wtorek mam do niego na nfz przyjść na badania bo coś nie tak jest z tymi wczesnymi ciążami a miałam dziwne przeczucie bo za dobrze się czułam
trzymajcie się i oby u was było wszystko ok ja już nie mam siły na nic moje życiejest do du... całe szczęście że mam córke

jest mi tak cholernie zle już nie mam siły na nic a tak się cieszyłam dobrze że córce nie powiedziłam o dzidziusiu bo by też płakała ona tak bardzo go chciała............
 
Ostatnia edycja:
Do góry