reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

Cześć Babeczki :)
Mnie za to piersi bolą jakby miały wybuchnąć! Dotknąć nie idzie.
Ciągle jestem zmęczona, mam zawroty głowy, dzisiaj jeszcze mdłości :/
Poza tym tez mam bóle podbrzusza i także miałam schize na pozamaciczną ale mi przeszło:-)
ale ciągle mam jakies pobolewania, ciągnięcia, skurcze... ale staram się nie panikować:-p
Byłam rano na betce więc nie moge się doczekać wyniku!!
 
reklama
Hej Laseczki.
Witam sie i ja i ze staraczek majowych przenosze na mamy lutowe :-)
Tak sie ciesze ze sie udało.
Jeszcze nie szaleje z suwaczkami zeby nie zapeszyc.
Małkus Ty bylas juz u gina?
 
małkuś- ja też mam ciągłe kłucia i pobolewania w podbrzuszu, z doświadczenia wiem że to raczej norma ale oczywiście mimo tego się trochę martwię.

ja mam termin do gina dopiero 26.06 jak ja wytrzymam tyle czasu??? ale wydaje mi się że wcześniej to nie ma co skoro się nic niepokojącego nie dzieje.
 
Witam sie z rana , troszku nie wypasna ... w nocy przebudziłma sie na siku i odrazu dopadły mnie mdłosci i juz długo zasnac nie mogłam , jutro wizyta doczekac sie nie moge zobaczymy co powie ;-)

ale tutaj ruch dzis z rana :-D
Witam nowe mamy :-)
 
Właśnie dzwoniłam do ginekologa. Mam wizytę 19.06 o godzinie 18.30 :) Będzie to 5 tydzień i 6 dzień. Mam nadzieję, że już coś zobaczę na USG :)

Ja jak się obudziłam na siku to później z głodu nie mogłam zasnąć :p

Staram się nie myśleć, że coś może pójść nie tak. Co ma być to będzie. Stresowaniem się nie pomogę Dziecku.
 
Ostatnia edycja:
hej mamusie...ja mam termin na 26-28 styczeń z OM a z terminu owulacji na 9 luty...byłam u gina potwierdził że kropek to jeszcze maleństwo i bliżej mi do lutego niż stycznia dlatego przysiądę troszke u was i pobrykam w styczniu...
 
Elmo2 ja mam lekarza na 19.06 na 11.00 :):) i dopiero dzisiaj betkę zrobiłam a w środę powtórzę.

Ja się nie mogłam powstrzymac od tego suwaczka!:-D
89Katia jesteś czwartą osobą na tym forum która ma termin na 19.06 :-) będzie dla nas wielki dzień heh :)
happymama82 no ja też myślę że to norma bo przecierz tam sie teraz dużo dzieje w brzuszku ale tak samo się trochę martwię jak mnie bardziej zaboli...ale musimy być dobrej myśli!
 
Małkus tak to będzie wielki dzień :) a zabieracie Mężów ze sobą do ginekologa ? :)

Małkus i mam pytanie jak ustawiłaś sobie suwaczek, że pokazuje Ci prawidłowy wiek ciąży? Mi zaniża o tydzień :(

Trzymam w takim razie kciuki za betę :)

Ja też dziś powtarzam betę :)
 
Witam wszystkie nowe-przyszłe mamusie;))

Ja w piątek zrobiłam betę 1421 :)))i jeszcze zrobiłam toxo bo mam ciągle stan podgorączkowy...no i te 2 poronienia myślałam, że moze to to ale na szczęscie nie!:-)

hej piekna beta :)

Cześć Babeczki :)
Mnie za to piersi bolą jakby miały wybuchnąć! Dotknąć nie idzie.
Ciągle jestem zmęczona, mam zawroty głowy, dzisiaj jeszcze mdłości :/
Poza tym tez mam bóle podbrzusza i także miałam schize na pozamaciczną ale mi przeszło:-)
ale ciągle mam jakies pobolewania, ciągnięcia, skurcze... ale staram się nie panikować:-p
Byłam rano na betce więc nie moge się doczekać wyniku!!

mnie tez wszystko tam ciagnie, jak dluzej postoje to do tego jeszcze krzyże bola, chodze zmeczona i od wczoraj kreci mi się w glowie,mdlosci jeszcze nie mam, uffff.

Właśnie dzwoniłam do ginekologa. Mam wizytę 19.06 o godzinie 18.30 :) Będzie to 5 tydzień i 6 dzień. Mam nadzieję, że już coś zobaczę na USG :)

Ja jak się obudziłam na siku to później z głodu nie mogłam zasnąć :p

Staram się nie myśleć, że coś może pójść nie tak. Co ma być to będzie. Stresowaniem się nie pomogę Dziecku.

ja mam 19.06 na 14.50 i to będzie mój 6 tc, mam nadzieje,ze już wszystko będzie widać, boje się jak cholera, lecz coz trzeba czekac.




A ja zaczelam w nocy spacery do wc uskuteczniać, piersi pelniejsze i raz bola raz nie :confused:, ogolnie znuzona chodze ni i ciagnie mnie podbrzusze.


tydzień temu w pon. miałam bete 472 a w srode przyrosla do 993 i już chyba więcej nie będę robic.

Bardzo boje się przytyć za bardzo, w pierwszej ciąży przytylam 35 kg i było mi potem bardzo ciężko zrzucić kilogramy, wiec teraz się pilnuje, ale glodna chodze non stop.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kasoku czyli jesteśmy na tym samym etapie ciąży :-) Myślę, że nie masz po co jeszcze raz robić bete przyrost jest piękny :-) Będzie wszystko dobrze, zobaczysz. W takim razie czekamy do 19.06

Ja dziś jestem tak zmęczona, że zasypiam przed komputerem. Do 16tej jeszcze dużo czasu. :confused:
 
Do góry