reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

Dziękuję Kasiu za odpowiedź :)

Jestem bardzo podekscytowana i szczęśliwa :) Oczywiście jak to przyszła Mama (jej, jak to brzmi :D ) martwię się czy wszystko będzie ok, ale to chyba normalne. Robię co tylko mogę, aby pomóc Dziecku. Reszta w rękach Natury i Boga :)

Jutro zadzwonię do mojej ginekolog i zobaczymy na kiedy wyznaczy mi wizytę :)
 
reklama
ja mam wizyte u gina na 19 czerwca, bo wcześniej i tak nic nie zobaczy się na usg, ja tez się bardzo martwię, żeby wszystko było ok, ale to już w rekach Boga, zazywam witaminy i staram się higienicznie zyc.
 
A na kiedy wyliczyłaś sobie datę porodu?

Na portalu kalendarzyk.home.pl z którego korzystam już od dawna podaje mi datę 15 lutego :)

Musi być dobrze.

Jakie macie objawy? Mnie bardzo dolą piersi. I pobolewa podbrzusze. No i jestem senna :)
 
hej mi tez wyliczylo na 15 lutego, a ja jestem senna nagle zasypiam i po ok 30 min czuje się jak nowo narodzona, czuje napompowane podbrzusze i troszkę mnie dol brzucha pobolewa, poza tym piersi lekko bola ale ani nie urosły ani nie sa jędrniejsze, ale gl zmeczenie mam.
 
heh :) to ja nie wiem jak z tym terminem :D

Jestem ciekawa co powie mi jutro ginekolog.

No ja też jestem zmęczona. Już ledwo siedzę, więc chyba zaraz przywitam się z łóżkiem :)
 
jezu tyle się naczytałam o ciążach pozamacicznych, ze każdy bol podbrzusza wywoluje u mnie gesia skorke, ogolnie rzecz ujmując jestem hipochondrykiem i takiemu człowiekowi ciężko się zyje niestety...no nic ide chyba spac, chociaż mam jeszcze mnóstwo prasowania a tak mi się nie chce.
 
Jakie macie objawy? Mnie bardzo dolą piersi. I pobolewa podbrzusze. No i jestem senna :)
senność,zmęczenie, ciągnie mnie trochę w podbrzuszu, sutki mnie bolą okropnie nie mogę ich dotknąć...
mi termin wypada na 12 lutego. ale jeszcze żadnego dziecka nie urodziłam w terminie;-) z ostatnią córką miałam termin na 17 luty a urodziła się 30 stycznia:tak: zobaczymy jak będzie tym razem.
jutro dzwonię do ginka żeby ustalić pierwszą wizytę.
 
Witajcie :)

Jak dzisiaj samopoczucie? U mnie nawet ok, tylko pogoda za oknem jest okropna i nic mi się nie chce, no a trzeba iść do pracy :/

Wczoraj musieliśmy zrobić w sypialni małe "przemeblowanie". Ze względu na to, że teraz w nocy muszę wstawać na siku, to wygoniłam Męża do spania od ściany :p Dziwnie mi się spało na nowym miejscu :)

Co do tych terminów to może tak być, że miałyśmy owulację w podobnym czasie. Ja mam bardzo krótkie cykle - 25 dni i owulację mam między 10,11,12 dniem cyklu.
 
reklama
Witam wszystkie nowe-przyszłe mamusie;))

Ja w piątek zrobiłam betę 1421 :)))i jeszcze zrobiłam toxo bo mam ciągle stan podgorączkowy...no i te 2 poronienia myślałam, że moze to to ale na szczęscie nie!:-)
 
Do góry