reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

Hej dziewczyny,

Dawno się nie odzywałam. U mnie ok, cycki jak balony, bóle jak na okres ustały. W środę mam wizytę, bardzo bym chciała żeby było już widoczne serduszko bo inaczej osiwieje z nerwów. U nas cieplutko także z synkiem korzystamy z pogody, dziś mamy moich rodziców na obiedzie więc trzeba ruszyć dupsko i ogarnąć trochę mieszkanko. Za wszystkie trzymam mocno kciuki żeby wszystko było wsio ok. :)
 
reklama
Witaj Verita. Gratuluje!

To 19- tego bedą widzę same wizyty. Na pewno wszystko bedzie pięknie. &&&&

ja biorę luteine podjezykowa pierwszy raz w życiu. I zaczynam mieć lekkie zawroty głowy.

Milego weekendu wszystkim.
 
Witajcie! Hormony u mnie szaleją :laugh2:Zalewam się łzami z byle powodu albo śpię dzień w dzień.
Ja nic poza witaminami i folikiem nie biorę. Chyba, że na wizycie 27-tego lekarz coś doradzi. Pozdrawiam!
 
witajcie!
ja w środę zrobilam test i wyszła strasznie blada ledwo widoczna kreska. Wczoraj powtórzylam test i druga kreska bardzo wyraźna:-)

cieszę się że mogę do was dołączyć.

dzisiaj trochę mnie pobolewał brzuch i łupało w krzyżu, trochę się zmartwiłam. Po za tym męczy mnie ciągła senność i zmęczenie i piersi bolą okropnie.

Verita fajnie że się tu spotykamy:tak::-D
 
Fajnie zwłaszcza że zwatpilam bo miałam dziwny cykl. Gdybyśmy się nie starali to mogłabym powiedzieć: nie wiem jak to się stało haha. Najfajniejsze ze o druga dzidzie zabiegalam latami a teraz tak szybko poszło. Tutaj żadnych badań nie robią ale 1 lipca lecę do Polski i zaraz chcę pójść na usg. Tutaj pierwsze usg dopiero ok 12 tyg.a w Polsce może nawet uda sie płeć zobaczyć. Bo mam zamiar być tam ok 2 miesięcy.
 
Witam:)

I ja chciałabym dołączyć do Was:) niestety nie znam jeszcze dokładnie wieku ciąży i dokładnego terminu porodu. Ostatnią @ miałam 23 kwietnia ale owulka się nieco przesunęła. W piątek byłam u gin i potwierdziła ciąże ale na usg jeszcze nie było widać pęcherzyka. Jutro idę na betkę a następną wizytę mam za 3 tyg.

Życzę nam wszystkim spokojnych najbliższych miesięcy:)


Miłej niedzieli:)

Ps. Nie mogłam się powstrzymać i wstawiłam suwaczek;P póki co jest orientacyjny;)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie :)
Chciałabym do Was dołączyć.

Mam na imię Kasia i jestem z Łodzi. Wczoraj zrobiłam 2 testy ciążowe, które pokazały II kreseczki :) Zrobiłam też betę. Wynik: 220,2 :) czyli 4-5 tydzień. Jest to moja pierwsza ciąża.

Ostatni okres miałam 16.05.
I mam do Was takie pytanie. Według mnie jestem w 4 tygodniu i 3 dniu. Natomiast jeden z portali z suwaczkami podaje 3 tydzień i 3 dzień. Trochę zgłupiałam:)

Jutro powtórzę betę i progesteron.


Życzę nam wszystkim spokojnych 9 miesięcy :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie nowe dziewczyny :))

89katia ja miałam okres 8 maja i mi suwaczek tez pokazal dopiero 4 tc i 4 dzień, wiec jest to prawdopodobne ,ze masz trzeci tydzień i 3 dzień, a tak naprawdę to zaczelas 4 tc czyli smialo możesz mowic,ze jesteś w czwartym, a ja w piatym. Poza tym tez mam na imiwe Kasia i to jest moja druga ciaza :);-)
 
Do góry