reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

Hej mamuski :-) Paula, zazdroszcze, ze ci maly tak przesypia, u mnie nie ma szans na cala nocke. Zasypia ok 21, i wstaje do niego 3-4 razy.
Mamo Stacha, ja tez zauwazylam, ze Olek sie cieszy jak cos jemi patrzy tak, z emi w gardle czasem stanie hehe ale jeszcze nie bede sie spieszyc z innym pokarmem. Cale zycie bedzie jadl normalne jedzonko wiec teraz niech sie paja moim mlekiem :-D:-)
Ja zjadlam moze ze 4 truskawki i maly na nastepny dzien mial troszke krewki w kupce i go troche wysypalo. Bylam u lekarza i musze poczekac z truskawami
 
reklama
Ja myślałam wprowadzać cokolwiek poza piersią po 6 lub 5 m-cach, ale już widzę, że tak długo czekać nie będę. Teraz przy upałach zdarzy mi się podać wodę bo inaczej musiałabym wywalać cycka co godzinę :-D A co do słoiczków to właśnie zakupiłam 3 sztuki bo trafiła mi się super promocja, jednak zamierzam je podać jak najpóźniej, liczę, że wcześniej niż za miesiąc to się nie zdarzy, czyli tak na 4,5 m-ca. Zobaczę jak długo mały będzie cierpliwy, póki co jemy bez jego pisków i dopominania się o coś innego niż cycek, ale ostatnio zrobił się bardziej kumaty, więc nie wiem jak długo to potrwa. Przed ukończeniem 4 m-cy na pewno się nie złamię.
Co do spania to mój śpi całą noc, ale oczywiście cycolimy się. Taka pobudka powinna być ok 5, wtedy ciągnąc pierś się już rzuca i stęka. Jak go wybudzę to się grzecznie pobawi, pogaworzy z godzinkę i potem śpi dalej. A jak go nie wybudzę to jakoś uśnie ale częściej cycoli. Pogoda piękna więc staram się go wybudzić, on się bawi a ja mogę spać więc żaden to dla mnie kłopot.
 
Ostatnia edycja:
O matko jak mnie tu dawnoooo nie było . Ale widzę,cisza tu totalna :p
Wszystkie uciekły na facebook- haah tak jak i ja :)
My sie karmimy mieszanie,narazie truskawek zjadłam z ok 10 ni nic sie nie dzieje ale za to mam zakaz na nabiał :( Malutki ma przez to śluz w kupce. A tak to wsio ok. Mały sie fajnie rozwija,podnosi główkę,lubi na brzuszku leżeć. :)Pozdrawiam te mamuśki,które nie sa z nami na Fb :)
 
Sandra, super, że zajrzałaś :-) Widzę, że i ty beznabiałowa . . . pamiętaj żeby jakoś uzupełnić wapń bo ci kości, zęby polecą. Mnie ostatnio położna straszyła żebym myślała też o sobie. Z tym, że to nie takie proste. Sugerowała jeden posiłek nabiałowy mimo wszystko. Ja już sama nie wiem co robić, bo wg niej mój mały nie ma skazy . . . Teraz mam gorsze zmartwienia, Janek na antybiotyku bardzo się męczy, zaraził go starszy brat, który też na antybiotyku w domu, kota można dostać.
 
Cześć dziewczyny! :) jestem na tum forum "świeżaczkiem" :) zawsze chciałam się zarejestrować ale jakoś brakowało mi czasu :)
więc jestem mamą synka urodzonego w lutym :) termin miałam na marzec ale urodziłam 2 tyg przed terminem :) i to 3 dni przed swoimi urodzinami :) hehe będziemy z synkiem razem balować :D chciałabym sobie przeczytać od początku to forum, ale wiem że jest to niemożliwe tym bardziej teraz przy moim słodkim maluchu :) brakuje mi czasu na wszystko bo głównie poświęcam całą uwagę jemu ;) dziś akurat się zmobilizowałam i udało mi się dokonać w końcu rejestracji kiedy mały zasnął na chwilkę :) ale teraz muszę już kończyć bo właśnie spogląda na mnie tym swoim niebieskim i kochanym spojrzeniem! :) Pozdrawiam i buziaczki! :**
 
reklama
Do góry