reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

Ja zwariuje z tym moim synem, ja ledwo siedze a ten dalej nie jest spiacy tylko gada do mnie, a jak odchodze albo klade sie kolo niego to ryczy :/
 
reklama
hej Kochane dawno mnie tu nie było, ale jesteśmy na fb wiecd chyba kontakt ze sobą mamy :) wreszcie dostałam laptopa, bo non stop z komory daje, ja jeszcze nie daje nic innego oprócz cyca, zastanawiam się nad woda dosladzana leciutko glukoa, bo po koperkach i rumianku moja cira się zle czula i boje się,ze Tymcio tez może, mi cos cycki szwankują od wczoraj, wiec pije herbatki non stop, a po nich i ja i Tymek mamy gazy i pierdzimy, ze hej :zawstydzona/y:
 
Ja swojej już koperku nie daję. Jakby trochę przeszly kolki. Jak będzie goraco w lecie to ma pewno podam czysta wodę syna to uspokoilo bo wcześniej darl sie i ciagle cyca chciał a bylo naprawdę gorące lato.
 
Witam. To fakt w ciąży każdy cwany miał dużo czasu ..a teraz szkoda bo jak tylko chwila wolna to człowiek chce coś zrobić albo odpocząć.
Ale u mnie pomału daje się żyć adaś śpi od 22 do 5 a ostatnio nawet 6 czy 6.30. W dzień go rozgryzłam troche :p teraz pomału właśnie kończy swoją pierwszą drzemke w dzień bo już się kręci. Ale za to moge zjeść śniadanie jak człowiek i zajrzeć do komputera.Niestety my karmimy się sztucznie tylko i wyłącznie już. A nie bawem zabawa ze słoiczkami. Tylko problem w tym że nie bardzo wiem jak się za to zabrać :)hehe ale jak przyjdzie co do czego to będę szukać jak dobrze to rozplanować :)
 
reklama
Mój Janek dopiero co skończył 3 m-ce a widzę, że już bardzo się rozgląda za jedzeniem. My jemy a on leżąc patrzy wielkimi oczami i wierzga nogami :-) Widzę, że ma ogromną ochotę zjeść coś innego niż cycuś. Myślałam żeby dużo później wprowadzać słoiczki ale przy takim zainteresowaniu chyba też za kilka tygodni zacznę z jakąś marcheweczką albo jabłuszkiem.

Sama za to odważyłam się przedwczoraj na truskawki i w sumie nie wiem jak wypadł ten test, bo buzia czysta, klatka też ale jakby coś wysypało się na łokciach . . . więc nie wiem czy jest uczulony czy nie.
 
Do góry