reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

witaj Paola,powiem ci ze mój Szymon jest z pierwszego cyklu po poronieniu9poronilam w listopadzie a w styczniu bylam już w ciąży)tez strasznie się balam ,ja zapobiegawczo dostałam wtedy dupka i luteinę,mialam dużo lezec a teraz ten mój malec czasami doprowadza mnie do furii

ja dziewczyny na razie z doskoku bo mam jeszcz sąsiadki synka w tym tygodniu i obaj sa straszni,bija się,kloca po prostu tragedia,obiecuje ze od poniedziałku będę częściej bo synus raca do przedszkola


trzymam kciuki za nas wszystkie
 
reklama
kasoku ja miałam owulacje też 19 maja tylko ja miałam w tym cyklu późną owulację (17 dnia) dlatego z moich obliczeń wynika że skończyłam wczoraj 5 tydzień ciąży. Więc 19 maja powinnam kończyć 7 tydzień ;) też mam nadzieję że będzie coś widać...bo inaczej będzie mega rozczarowanie!
 
Kasoku ja tez czeka z niecierpliwoscia na wizyte ... wiem ze za tydzien zobacyzmy tylko pecherzyk ale to mnie juz troszku uspokoi , od rana pobolwea mnie brzusio i zaczeły sie lekkie mdłosci :tak:

na 14 do pracy zmykam i licze na to ze skocze przynajmniej o tej 22 bo wczoraj siedizałam do 2 30 tzn własciwie dzis wrociłam z pracy :-p ale lajtowo było tak wiec spokojnie ;-)

ja jak narazie nie biore ale jestem pewna ze po wizycie napewno bede musiała brac
miłego dnia dziewczyny :-D
 
kasoku ja na początku brałam ale złapła mnie jakaś infekcja i się przerzuciłam na podjęzykowa na czas kuracji.
Dzwoniłam do lekarza zapytac się o coś bez recepty na infekcję i smaruję sie clotrimazolum i podmywam wywarem z ziół do miejsc intymnych:) więc wolałam więcej już tam sobie nei pakować:-D:-D
 
dziewczyny a ta luteina to jest na recepte ?? sorki za pytanie ale nie brałam jej nigdy i nie mam pojecia czy czekac na wizyte u lekarza czy moze moge sobie sama ja kupic ??
 
dziewczyny w związku z tym ,ze ostatnie moje cykle były popieprzxone i mam niedomogę lutealna, ja biopre 2 razy po 2 luteiny dopochwowo, lutek pod jezyk powodowal u mnie brudzenia :(


LUTEINA JEST TYLKO NA RECEPTE niestety.
 
reklama
wiec ja na luteine musze poczekac do wtorku , tez znam date zapłodnienia u nas wypadło to na 14 maja :-)
 
Do góry