reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

Nuśka gratulacje!!!

Irtasia, kopę lat :-) Fajnie, że się odezwałaś.

U mnie dziś była mała imprezka, z okazji Dnia Matki przyszli chłopcy w odwiedziny, przyszedł chłopak Pauliny i siedzieliśmy sobie przy ciasteczku, drinkach i potem kolacji.
Zaczynamy remont w pokoju, który przejmą teraz moje dziewczyny, kupiliśmy już panele i kamień elewacyjny, bo w dwóch miejscach będzie położony na ścianie, płyty gipsowe do podwieszanego sufitu i pudełka na zabawki (kupiłam 2, ale muszę jeszcze 2 dokupić, bo połowa zabawek się zmieściła tylko hehe, będą stały piętrowo). Od poniedziałku ruszamy pełną parą.
 
reklama
Irtasia Emilka też ma problem z sz cz i rz mówi s c i z wiec chodzimy do logopedy ale jak ja pilnuję i mówię że ma powtórzyć to wtedy sie poprawia dobrze

Kasiad to znowu remont u Ciebie ;-);-)

Nuśka wielkie gratulację czekam za zdjęciami :-)


wiecie co ostatnio myślałam co u innych dziewczyn szkoda że nie zaglądają Madzix Joasiek i inne dziewczyny :sorry2: Nuśka Irtaisa macie konta na FB ?
 
Byłam widziałam i jak dla mnie to mala Julka :-D ale wygląda ślicznie i jaka łada nie wygląda na dziecko co sie dopiero urodzilo :-)
 
Dzieki:-)
Faktycznie czysta Juleczka, polozna sie smiala ze jak ja urodzilam i kladla mi ja na brzuchu to pierwsze co powiedzialam to moja mala Julcia.....hihihi.....i pomyslala ze tak bedzie miala na imie a maz na to ze to nasza starsza corcia a to bedzie Emilka:-D:-D:-D
Rzeczywiscie buzke i cialko sliczne cz\ysciutkie miala tez bylam w szoku......
och ach ......:-D;-)
 
Irtasia Emilka też ma problem z sz cz i rz mówi s c i z wiec chodzimy do logopedy ale jak ja pilnuję i mówię że ma powtórzyć to wtedy sie poprawia dobrze

wiecie co ostatnio myślałam co u innych dziewczyn szkoda że nie zaglądają Madzix Joasiek i inne dziewczyny :sorry2: Nuśka Irtaisa macie konta na FB ?

Tak mam konto na FB ale jeszcze zadnych zdjec tam nie wstawialam jakos wole NK:tak:
 
Nuśka OGROMNE GRATULACJE!!!!! super, ze tak szybko i łatwo poszło z porodem, no i że mała zdrowa:tak::-)
hubek też ma problemy z sz, cz, ale jak go poprawię, to umie powiedziec, pewnie kwestia czasu. gorzej z jego "r" bo ma takie gardłowe przez skrócone jednak wedzidełko, w czerwcu jedziemy na podcięcie
 
U nas robia problem jak dziecko ma 5 lat i zle wymawia bo za rok do szkoly maja isc.U Jenni wyglada ze ma problemy z "sz" ale sa slowa gdzie mowi poprawnie a sa takie co mowi przez "s" takze mowia ze to kwestia przyzwyczajenia i musza ja oduczac jakies 20-30 godzin i powinno byc OK.Mam tylko nadzieje ze niebedzie miala tego sameg co Chris ale sie przekonamy jak bedzie juz w szkole.
A co do mojego Chrisa to przyjada go zbadac centralnie w szkole i byc moze dostanie sluchawki na lekcji a pani mikrofon na szyje i powinno byc ok,ale dopiero gdzies w sierpniu lub we wrzesniu.
 
Irtasia u mnie Emilka najpierw miała badany słuch żeby sprawdzić tego przyczynę ona ogólnie ma słuch na skali 25 niby to dolna granica tak twierdzi logopeda a laryngolog że nie prawda wyniki są dobre heh

Rosmerta a wy gdzie chodzicie z tym wędzidełkiem ? masz kogoś dobrego u mnie kuzynki syn miał podcinane jako małe dziecko teraz bardzo kiepsko mówi i bardzo cicho i nie wyraźnie niedługo Dominik lepiej mówi niż on a on ma 5 lat z tym że dostała kuzynka pokierowana na podcięcie a się boi że za mocno mu to zrobią i z nim nie idzie chce jeszcze poczekać

co do tego sz jeszcze to np emilka zamiast szyneczka mówi synecka jedynie co to za chiny nie umie powie szminka mówi świnka jak ją przypilnuję to mówi wszystkie sz i cz pięknie ale w rozmowie codziennej zapomina i jest s i c ...r mówi dobrze
 
Ostatnia edycja:
reklama
NUśka gratuluje dzielna mamusiu dwójeczki :-)

Kondi miał podcinane wędzidełko jak miał 3 mc ;-);-)
Sarkozi chodziła do logopedy w zeszłym roku bo tez sepleniła dziś mówi idealnie:rofl2::-)..naprawdę ćwiczenia i ćwiczenia dają efekt


Gosiu nie stresuj się będzie oki..podetną i spokój tylko po musisz trochę przypilnować żeby nie wariowała
Irka witaj:-) kope lat ..gdzie się tak kitrałaś tyle czasu?

Kasiad jak się tak rozpędzicie to zapraszam do mnie na remoncik;-)
 
Do góry