reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

Czesc

Rosmerta ja niestety nie pomoge.....a co do dwójki dzieci w domku to domyslam sie ze nie jest lekko:-D ja majac jeszcze jedno i pracujac nie mialam kiedy tu zagladac:sorry: ale jakos tak dzxiwnie jak przez tyle dni nikt nic nie napisze...hihihi nie mam co czytac a juz dosc mam wyczekiwania na tego mojego szkrabulka, ktore zagniexdzxilo sie chyba na dobre:-D:-D:-D
 
reklama
Nuśka ja mam nadzieje że ty już sie nie męczysz w te upały w 2 paku i Emilka jest już na świecie :-) daj znać co i jak jak :tak:
 
Dziendoberek :sorry: ale ja tu juz dlugo niezagladalam ze az mi glupio :sorry: raczej nienadrobie wszystkiego.
Pozdrawiam wszystkich:tak:
 
Ostatnia edycja:
Jenni od 2 tygodni chodzi do logopedy ma problemy z "sz" i z powtarzaniem dlugich zdan . U mojego Chrisa wykryto nareszcie co jest z nim nie tak mi sie zdaje ze po polsku jest to "niedosluch odbiorczy" troche bylam wkurzona ze to dopiero w styczniu wykryto bo u tego lekarza bylam juz 2 razy 2 i 3 lata temu i niezrobil mu tego badania.Takze 3 lata chodzil do szkoly i mial problemy z koncetracja a nic dziwnego jak siedzial bardziej chorym uchem do nauczycielki od stycznia chodzi na terapie ale jak narazie poprawy niema bo na niedosluch odbioryczy lekarstwa niema, jakby wam to wskrocie opisac Chris slyszy ale nie rozumie bardziej na lewe ucho a jak by do niego mowili dwie osoby naraz po dwoch stronach to niezrozumie nic .
Moja Jacki nareszcie dostala aparat na zeby po 4 latach prostowania zebow bo kazdy szedl w swoja strone i niezbyt jej chcialy te drugie wyjsc no ale co sie dziwic 4 lata zebow wogole niemiala u gory.
I to chyba w skrocie wszystko hihi
Aha przeprowadzilismy sie na inne mieszkanie bo Jacki chciala bardzo psa a nowy wlasciciel bloku niezgadzal sie na nowe zwierzeta.
 
Hej Dziewczynki:-)
Od wtorku jestem mamusia razy dwa.....
Emilka przyszla na świat o 15.05, miała 3530, 53 cm. dostala 10pkt;-)
Na porodowce bylam o 12.55 a urodzolam 2h pozniej:szok: bylam przeszczesliwa ze zajelo mi to tylko dwie godzinki. I najwazniejsze ze bez nacinania krocza jupi jupi ..Od czwartku jestesmy w domku i sie klimatyzujemy.
Musze jakos to ogarnac wszystko hehe. Julka ciagle powtarza ze Emilka jest slodka:blink:
Pozdrawiam serdecznie caluski.
 
reklama
Do góry