reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

czesc lutoweczki:) troche was podgladam i patrze co mnie czeka :) jestem z marcoweczek (2 marca) jak twierdza lekarze.
wedlug mnie i moich @ powinnam miec termin na 25 lutego- ale to sie okaze za kilka miesiecy :)
pozdrawiam i czekam kiedy zaczniecie meldowac o kopniakach z glebi brzuszkow:)
 
reklama
dzieki dziewczyny za mile przyjecie. Postaram sie udzielac, w miare mozliwosci, bo internet mam tylko w pracy ,a w "naszym stanie" to nie wiadomo ile jeszcze popracuje ;)
madzia 24 - ale super myslec ze ktos ma taki sam termin i moze taki sam wiek maleństwa w brzuszku !
może urodzimy w jednym dniu?
Czy powie mi któraś w jaki sposób zalaczyc te poiekne paseczki z wiekiem maleństwa, ktore sie pojawiaja pod waszymi wpisami? prosze o pomoc tez taki chce!! ;D
 
cześć kobitki ,piękny dzionek się dzis zapowiada ;D
gooha możesz wybrać sobie któryś z suwaczków i kliknąc na niego a otworzy ci sie stronka, na której tworzysz swój własny wg ost @ lub terminu porodu.
Róża pojęcia nie mam co z tymi owsikami ,najlepiej poradz się lekarza, bo jeśli dobrze rozumiem to ty masz problem?on najlepiej ci poradzi ,pewnie to nic groźnego ale napewno trzeba wyleczyc
 
no nie powiem, namęczylam sie troche i prob nieudanych tez zaliczylam, ale najważniejsze ze jest - a teraz nawet podwojny! popatrz!
ale mi się micha cieszy, takie nic, a tyle zabawy  :)
juz szef zdziwiony co jak tak przy tym komputerze od rana, bo ostatnio sie buntowalam, ze nie bede duzo siedziec.
___________________________________________________________________________________





 
reklama
a to jakos wyszlo mi chyba przez przypadek, musisz wejsc w swoj profil, potem w modyfikuj swoj profil i zaznaczyć "wyslę własny obrazek" i tam wklejasz lub przegladasz zdjecia ktore masz w komputerze. Balam sie ze mi si enie zalaczy bo sporo miejsca zajmowal ale udalo sie.
trzymam kciuki ! i czekam na twoje!
___________________________________________________________________________________




 
Do góry