reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

Wisnia,a co zepsułas?:confused:
Ja mam wrazenie,ze ostatnio mam pecha.Mam nadzieje,ze juz sie skończyła zła passa:confused:.
Na informatyce byłam 40 minut(powinnam 3.10),mielismy internet i skonczylam pierwsza w grupie.ucieszylam sie,bo mama za bardzo nie mogla sie zajmowac Kondziem,bo do babci przyjeżdzał lekarz.
 
reklama
no ja tez powinnam byc dzisiaj na zajeciach ale nie pojechałam bo nie mial kto mi z bąblami zostac ale jutro od 8 bede dzielnie na uczelni walczyc:tak:
 
Wisnia,a co zepsułas?:confused:
Ja mam wrazenie,ze ostatnio mam pecha.Mam nadzieje,ze juz sie skończyła zła passa:confused:.

no właśnie ja podobnie.... zepsułam lodówkę, pralka ma przebicie i mnie kopie :baffled:
zamówiłam dla znajomych karuzelkę i się zacina :angry:, kupiłam sobie syrop klonowy i mi przysłali nie dość, że mniejszy - zamiast 330ml to 250 a przy 4 butelkach to już spora różnica to jeszcze zupełnie inny rodzaj... :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: a jak pożyczyłam od rodziców samochód i przejechałam nim może 1 kliometr w sumie razem z odwiezieniem go na miejsce to następnego dnia rano nie chciał zapalić a ma niecały rok - się akumulator zwalił :baffled:
jest tego jeszcze więcej ale już nawet pisać mi się nie chce...

no i jeszcze ta niania... a teraz w okresie przedświątecznym nikt nie zostanie z Pysią bo nie mają czasu buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
 
Cześć dziewczyny!
Nie mam jak poczytać i popisac, bo mam jakiś błąd w wyszukiwarce i mnie ciągle wyrzuca.
A teraz mój mały talibek chce oglądać zdjęcia dzieci, wiec uciekam na galerię.
 
Ja też ostatnio mam wrażenie, że mam pecha :baffled:

Tycia, napisz WSZYSTKO na temat "n-ki" jak załatwiałaś, ile płaciłaś, co obejmuje :confused:
Kasiu mam dekoder z nagrywarka i placiłam 99 zł za aktywacje,do tego antena 90 zl,ale moze byc od innej cyfrowej telewizji;-);-).Ja nie wiedzialam i kupilam antene:baffled:.
Do konca stycznia mam Hbo z Cinemaxem chyba za darmo.Do konca czerwca mam wszystkie pakiety za 38 zl.Potem musze wybrac conajmniej 3 pakiety po 18 zł.
Teraz widze,ze sa inne promocje.Musisz kasiu zerknac na stronie

http://n.pl/
 
reklama
Do góry