reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

Wszy w tych czasach normalnie masakra brrrrrr juz sie drapie jak tylko o tym pomysle :baffled: Jacki juz wyczyszczona uffffff ale do poniedzialku teraz w domu posiedzi:baffled:

A teraz z innej beczki macie moze pojecie od ktorego roku szczepi sie dziewczynki na raka szyjki macicy bo wiem ze u nas do 13 chyba roku szczepia za darmo ale niewiem od ktorego roku zycia idzie to zrobic:confused:
 
reklama
Witam:-)

Jacki przyniosla mi wszy ze szkoly:wściekła/y: i to juz jest drugi pierwszy raz byl miesiac temu:angry: a tu w niemczech jest tak ze oni niemaja prawa dzieciom sprawdzac glow:crazy: i ktory rodzic sie nieskapnie to jego dzieci sa zawszone i rozsiewaja zaraze a ja niedosc ze ostatnio zglosilam to do szkoly to jeszcze musialam isc do lekarza po atest ze juz ich niema i placic za to takze mnie to kosztuje 20 euro razem z szamponem i tak co miesiac jutro maz tam zadzwoni i ich opier.... a jak nic z tym niezrobi to trzeba gdzies to zglosic bo mam juz tego serdecznie dosyc :angry::wściekła/y::crazy:

masakra:eek: wkurzaja mnie te przepisy, że nie mozna sprawdzac czystości u dzieci w przedszkolach i szkołach:baffled: u nas to samo jest przecież.jak rodzice nie potrafia dopilnować to przepis trzeba znieść i sprawdzać dzieciaki. Mojej kuzynki córka tez ostatnio przysniosła z przedszkola wszy, wszytskie dzieci zwolnione do odmu i miały miec obowiązkowo oodwszwianie w domach zrobione i co? za tydzien powtórka z rozrywki bo ktos z rodziców nie zrobił odwszawiania dziecku:crazy:

Witam.
Marudę mam w domu,masakra....:baffled:

ja też...:eek: wspólczuję, nocka masakra, padam....
 
A teraz z innej beczki macie moze pojecie od ktorego roku szczepi sie dziewczynki na raka szyjki macicy bo wiem ze u nas do 13 chyba roku szczepia za darmo ale niewiem od ktorego roku zycia idzie to zrobic:confused:
nie mam pojecia:no:

Oby tylko przetrwac to do swiat.....
Nuśka do świąt juz zostały niecałe 4 tyg ;-)dasz rade:tak:
Gosia wspólczuje tyle godzin w robocie:no:a ta kolezanka na l4 moze byc w pracy? to jest zgodne z przepisami?
a tak pozatym Witam:tak:dzis zmykam do szkoły na zajecia na 16 do 22 i jutro cały dzien naszczescie niedziela tylko 45 minut...zeby mi sie chciało tak jak mi sie nie chce:sorry:
 
Witam:-)



masakra:eek: wkurzaja mnie te przepisy, że nie mozna sprawdzac czystości u dzieci w przedszkolach i szkołach:baffled: u nas to samo jest przecież.jak rodzice nie potrafia dopilnować to przepis trzeba znieść i sprawdzać dzieciaki. Mojej kuzynki córka tez ostatnio przysniosła z przedszkola wszy, wszytskie dzieci zwolnione do odmu i miały miec obowiązkowo oodwszwianie w domach zrobione i co? za tydzien powtórka z rozrywki bo ktos z rodziców nie zrobił odwszawiania dziecku:crazy:
No to przynajmniej u was posla wszystkie dzieci do domu a u nas nawet nieprubuja zorjentowac sie kto moze miec i powiedziec rodzicom zeby sprawdzili a ja Jacki wyczyszcze a za pare dni mi znowu to samo zwierze do domu przyniesie a te zawszone chodza jakby nic a moja po odwszawieniu bez atestu nawet do szkoly wejsc nie moze a zawszone czemu nie:angry::crazy:
 
reklama
Witam:-) Dużo pracy mnie dzisiaj czeka, bo jutro teściowie przyjeżdżają i męża brat z partnerką. W sumie z nami sześcioro dorosłych i trójka dzieci;-) Ah mam nadzieję tylko, że to będzie spędzony miło czas, a nie ciągłe gadanie jak to wszyscy powinni robić:sorry: Nie lubię swojej teściowej:eek: Cały czas jest nad wyraz troskliwa. W tamtym tygodniu zapytała mojego męża, kiedy dokładnie chce zrobić urodziny to ona zadzwoni do Anety (partnerka brata mojego męża) i powie jej, żeby wolne wzięła, bo zdarza jej się pracować w weekendy. Poczułam się tak jakbyśmy nie potrafili zadzwonić i zaprosić. Potem pyta mojego męża czy tort mu kupić, bo myśli że jak się wyprowadziliśmy do małej miejscowości poza Dublin to cukierni nie mamy w pobliżu:sorry: Mogła zadzwonić do mnie, bo ja już o tym pomyślalam i zamówiłam. Ehh wkurza mnie, albo jestem przewrażliwiona po mieszkaniu z nimi i się czepiam:sorry:

Irtasia
wspólczuje z tymi wszami:sorry: Od razu przypomniała mi się moja podstawówka, kiedy to w klasie miałam dzieci z bardzo patologicznej rodziny i one roznosiły wszy:baffled: Było ich ośmioro w domu, więc taka brygada w szkole wystarczyła, żeby inni załapali. Jak pomyślę, ile moja mama czasu spędziła nad moją głową, a włosy wtedy miałam za pas, to wielce ją podziwiam;-) Nie wiem czy ja bym taka dała radę:sorry:

Gosia, Nuśka
oby w pracy było jak najlżej i żebyście mogły spędzić trochę czasu ze swoimi córeczkami w domciu:tak:

Miłego dnia!:-)
 
Do góry