reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

Helol :-):-)

udanego weekendu wszystkim.
Ja nie mam boli glowy, ale za to co jakis czas mam straszliwe zawroty glowy. Do tego stopnia,ze nie moge utrzymac rownowagi. No i po pewnym czasie pozniej mam wymioty. Dwa razy juz mi sie to zdarzylo. Gdyby nie to ze 3 lata temu mialam tomografie glowy, to pewnie martwilabym sie ze cos mam w tej glowie. No,ale i tak musze pojsc do lekarza z tym.
 
reklama
I jak Rozalka, lepiej trochę już z Twoją głową :confused:

Co do czapki, to muszę Ci Joanna powiedzieć, że faktycznie jej nie noszę, bo w każdej jakoś idiotycznie wyglądam, ale najczęściej na głowę zarzucam kaptur kurtki, więc raczej głowa mi nie marznie.

Jestem po następnej porcji tabletek, a ciągle nie jest dobrze :eek: No, ale nie znowu tak tragicznie, funkcjonować jakoś mogę, byłam dziś z Oliwką na spacerze i drobnych zakupach, a teraz siedzę i wypoczywam :-) Oli siedzi u Pauliny, a Tomek robi obiad.
 
Ja juz po obiadku a teraz czas na leniuchowanie:rofl2: czy ktoras z was miala do czynienia z wysokim cholesterolem:confused: bo moj K ma przejsc na miesiac na diete i potem do kontroli niby norma to 98 a on ma 210 i wysokie cisnienie i co ja mam mu pichcic bo niemam pojecia chociaz bardziej wiem co ale niebardzo wiem jak:baffled:
 
Ostatnia edycja:
Mój mąz ma taką chorobę co sie nazywa dna moczanowa i też musi być dieta ja znalazlam co powinien jesc a co nie i wprowadzialam beZ jego wiedzy oczywiście zauważyl że inaczej gotuje a że wyszlo mu to na dobre bo juz od dluższego czasu nie bylo ataków to nic nie mówi ;-):tak:po prostu zobacz co może jesc i z tego szykuj posilki :tak: przecież nie bedziess muosobnio gotowac bo zwarjujuesz :baffled:
 
I jak Rozalka, lepiej trochę już z Twoją głową :confused:

Co do czapki, to muszę Ci Joanna powiedzieć, że faktycznie jej nie noszę, bo w każdej jakoś idiotycznie wyglądam, ale najczęściej na głowę zarzucam kaptur kurtki, więc raczej głowa mi nie marznie.

Jestem po następnej porcji tabletek, a ciągle nie jest dobrze :eek: No, ale nie znowu tak tragicznie, funkcjonować jakoś mogę, byłam dziś z Oliwką na spacerze i drobnych zakupach, a teraz siedzę i wypoczywam :-) Oli siedzi u Pauliny, a Tomek robi obiad.
ty sie dziwisz ,ze cie głowa boli a hormonki to co :rofl2:...szaleja stad bol głowy
 
reklama
Do góry