reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

reklama
Witam :-)
Jestem pierwsza czy się nie ujawniacie :confused:
Wstałam dziś o 7, zupełnie niepotrzebnie w sumie. Miałam jechać z Tomkiem zawieźć Patryka do dentysty, ale stwierdziliśmy, że pojadą sami.
 
i ja Witam;-)
Weronika obudzila sie o 6 na mleczko a później pospała do 8 a ja z nią;-)tak szaro za oknem ze z łóżka nie chce sie wychodzić:no:
 


:szok::szok::szok::baffled: To drugie to mnie negatywnie zszokowało:wściekła/y: Mam tyle samo lat, co ta oskarżona i w głowie mi się nie mieści, że można coś takiego zrobić:-( Moim zdaniem nic nie usprawiedliwia takiego postępowania...

A w ogóle to witam:-) Dzisiaj wyspana, w lepszym nastroju niż wczoraj, więc może porobię trochę rzeczy w domu:tak: Victor też znacznie lepiej niż wczoraj... zapowiada się miły dzień mimo kiepskiej pogody za oknem;-)
 
reklama
ja tego nawet nie odpalam nie lubię czegoś takiego ogladać więc zostanę jako nieświadoma

milego dnia odkurzacz już wzywa że chce na spacer po mieszkaniu sprawdzić co się zmieniło od wczoraj :-D
 
Do góry