reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

Agusia, chociaż trochę Ci spostaram się pomóc. Nie mogę w inny sposób, to część napraw biorę na siebie. Właśnie mi nawaliła pralka.
 
reklama
Hejka.
Byłam całe popołudnie na zakupach,ale sie umęczyłam:-D
Kuba z tatusiem szalał na placu zabaw(zamkniętym).
Teraz padam na twarz.
 
Ja piore 1-2 razy dziennie,awaria pralki badz zmywarki byłaby tragedią:baffled:.
Awarii na forum wystarczy:wściekła/y:
 
Ja piore 1-2 razy dziennie,awaria pralki badz zmywarki byłaby tragedią:baffled:.
Awarii na forum wystarczy:wściekła/y:
Ja tez piore od 1 do 2 razy na dzien a wystarczy ze w jeden dzien nie wypiore to w nastepny ma 3 do 4:baffled: .Latem pobilam swoj rekord i wypralam 8 pralek i dziwie sie ze nie siadla :sorry2:
 
Moja pralka ma już 13 lat. Oprała mi Madzię a teraz Maję. Miała kilka awarii, ale zawsze udawało się ją ruszyć. Teraz też raczej nic poważnego. Jutro mój tata-złota rączka ma na nią spojrzeć. A jak nie, to zrobimy sobie prezent na Mikołaja.
 
Witam
rany dziewczyny co wy sie tak brudzicie że ciągle pierzecie:szok::szok:;-);-);-):-)
ja Hubkowe pranie wstawiam raz na 3-4 dni,a moje i męża to dwa-trzy razy w tygodniu zwykle, no chyba ze z wakacji wracamy wtedy kilka pralek raz za razem idzie:-p
 
Witam
rany dziewczyny co wy sie tak brudzicie że ciągle pierzecie:szok::szok:;-);-);-):-)
ja Hubkowe pranie wstawiam raz na 3-4 dni,a moje i męża to dwa-trzy razy w tygodniu zwykle, no chyba ze z wakacji wracamy wtedy kilka pralek raz za razem idzie:-p
A jaką masz pojemnosć kosza na brudną bielizne? Bo mój pęka po 3 dniach, pomimo, ze nie ma Andrzeja. A Majke piorę oddzielnie.
 
reklama
A jaką masz pojemnosć kosza na brudną bielizne? Bo mój pęka po 3 dniach, pomimo, ze nie ma Andrzeja. A Majke piorę oddzielnie.

hmmmm...:sorry2: wysokość jakieś 80cm pewnie, a średnica może jaieś 45cm. zawsze zbieram by była prawie pełna pralka, a wiadomo piore oddzielnie białe, czarne i kolorowe, więc staram sie nie prac po 5 rzeczy tylko.
 
Do góry