reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

he, ja włosy ścięłam już kilka tygodni temu:-p Gdzieś już o tym pisałyśmy, ale się powtórzę - zdaniem mojej lekarki oraz dobrej fryzjerki te włosy, które mają wypaść to i tak wypadną niesety. Można jedynie przyspieszać odrastanie - mi poleciła fryzjerka HENNA WAX (kupuje się to w aptece) - podobno rewelacja, ja jeszcze nie mogę potwierdzić - użyłam dopiero ze 3 razy, mam nadzieję, że efekty będą
 
reklama
Ol, mi fryzjerka powiedziala to samo, wlosy i tak wypadna....a o tym plynie tez mi mowila, to jest chyba wosk pszczeli.....w aptece go mozna dostac i nie jest drogi ok 20zl. heh tylko ze jeszcze nie kupilam:wściekła/y::no:a wlosy wypadaja garsciami, wszedzie mozna je znalesc
 
Na wypadnie włosów mi się sprawdził taki szampon "Dermena" - w aptece można kupić. Być może którejś z Was też pomoże :blink:.
Martula oglądałam ostatnio na TVN Style program "Mamo to ja" i mignęło gdzieś tam dziecko bardzo podobne do Tosi. A może to była Tośka ? :happy:
 
wiecie co,własnie sobie przypomniałam,że dokladnie rok temu 22 czerwca dowiedzieliśmy się,że jestem w ciąży;))))))))).nawet test ciążowy zachowałam!wtedy to była mała kropeczka,a teraz jest już z nami nasza mała dzidzia...normalnie się rozczulilam...
 
:szok:mam nianie elektroniczna (bo choc male mieszkanie, ale jak jestesmy w drugim pokoju i jak leci telewizor czy muza to czasem nie byloby Laili slychac) i od paru dni jakies dziwne dzwieki i glosy slychac, co prawda przerywane ale to chyba pogotowie albo policja....:confused:
 
A ja dziewczyny chyba się załamie,mój Kubuś ma zapalenie oskrzeli.Miał chore gardło,ale zeszło mu na oskrzela.Tak mi go szkoda,strasznie kaszle i bidula spac nie może.Oczka czerwone,nos zatkany,słabiuśki i ciągle zmęczony.Raz po raz ucina sobie małą drzemkę.Faszeruje go lekami,noszę,tulę cały czas i sił mi już brakuje.Mąż mnie wyręcza,ale nie mogę patrzeć na Szkraba.
Do tego jeszcze posprzeczałam się z moją mamą....
 
rozalka: bidolko.. trzymaj się dzielnie!!! :-( Oby Twój maluszek jak najszybciej wyzdrowiał!!!

susu: niektóre nianie elektroniczne pracują na kanałach, z których korzysta właśnie policja albo pogotowie, chyba nic na to nie poradzicie :dry:
 
rozalka trzymaj sie! na pewno Kubus dzieki Twojej opiece i lekom szybko sie wykuruje!!! Tego Wam zycze!!!!:-)
a jak czlowiek przemeczony to i o klotnie latwo, wiec sie nie lam!!!!:blink:
 
reklama
Kuruje,kuruje Kasiad ale mam wrażenie,że te wszystkie leki to "pic na wode" nic nie dają.Wpycham te wszystkie syropki,witaminki i inne,a tu mały coraz bardziej chory.Tym można się załamać.
Dzięki dziewczyny,trochę lżej na sercu.​
 
Do góry