reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

reklama
Tjaaa... Agusia powiedz to babci albo tatusiowi Milenki :sick: Babcia to ciagle włącza TV, a że niedosłyszy, to mała sporo siedzi pod ryczącym telewizorem :sorry: Za to mój Jacek zapodaje jej taką muzę, że ja sama ledwo ją znoszę, a co dopiero taki maluszek. Choć muszę przyznać, że czasem Milenka zachowuje się jakby te psychodeliczne dźwięki jej się podobały :szok:
 
Ale jak ja z nią jestem, to puszczam małej często:
- piosenki z Akademii pana Kleksa
- Miś i Margolcia (bardzo polecam!!!)
- Arka Noego
wszystko pościągane z Emula oczywiście :happy2:
 
No i na topie są u nas ostatnio pałeczki od perkusji, Milenka uwielbia jak Jacek jej wygrywa różne rytmy, sama też ostatnio coraz częściej łapie za pałeczki, tyle że nie bardzo jeszcze trafia nimi tam gdzie powinna :happy2:
 
reklama
Do góry