reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

No tak Patch, w tym roku wychowujesz małoletnie dziecko, ale no nie przez cały rok podatkowy tylko np. w Twoim wypadku od 15 lutego...do pełnego roku brakuje półtora miesiąca...no ale może być tak, że wystarczy by w danym roku pojawiło się dziecko :confused::confused::confused: polskie ustawy - zawsze pełne kruczków i "furtek"
 
reklama
No wlasnie z ta farba tak jest.... fryzjerka tez mi powiedziala ze bede musiala powtarzac dosc czesto farbowanie na czekoladke, bo bedzie schodzila szybko przez to ze mam blond podstawe:tak:no i jeszcze czeka mnie niestety obcinanie co miesiac rzeby dobrze sie ukladaly, ale co tam...po znajomosci tylko 10 zl. place:-p;-)
 
No wlasnie z ta farba tak jest.... fryzjerka tez mi powiedziala ze bede musiala powtarzac dosc czesto farbowanie na czekoladke, bo bedzie schodzila szybko przez to ze mam blond podstawe:tak:no i jeszcze czeka mnie niestety obcinanie co miesiac rzeby dobrze sie ukladaly, ale co tam...po znajomosci tylko 10 zl. place:-p;-)

to super tanio :szok: ja minimum stówe na moje włosy :-( i to bez ułożenia tylko rozjaśniacz lub farba ale wtedy nawet drożej :angry:
 
reklama
Do góry