reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

reklama
Gosia a Tobie chyba za wcześnie na syndrom "wicia gniazda":-p:cool2::-D
raczej ogarniam burdel niż mam syndrom wicia gniazda :dry:;-):-D
pokój Emilki jakby większy :shocked2::-D

mi było dziś dane pospać do 8:00 ale wczoraj od rana kosili trawniki wiec do 15:00 słyszałam stado kosiarek pod oknem a dziś ktoś jedzie wiertarką nad nami i rozwala ściany od rana :wściekła/y:
 
Witam :-)
U nas za oknem słoneczko :tak:
Dziś jedziemy po duże zakupy, bo jutro mam gości, a w sobotę wszystkie sklepy pozamykane.
Miłego dnia!
 
hej,
ale mieliśmy koszmarną noc, Wiki ciągle budził kaszel, nie obyło się bez rzyganka:confused:
A rano wstała wesoła jakby nigdy nic, zero kaszlu, podejrzewam, że to może jakaś alergia. Idę wypić kawkę, a potem będę myśleć co dalej.
 
Ostatnia edycja:
Witam:-)

Pogoda jesienna to jest u nas prawie cały rok:baffled::-D

Właśnie odwiedził mnie mój obecny landlord - bardzo młody i sympatyczny człowiek:tak: Ma córkę, która ma 5 miesięcy;-) Mamy nadzieję, że nie będzie z nim problemów. W końcu dostarczył obiecaną kosiarkę i klucz do garażu;-)
A ja już mam prawie cały dom posprzątany na weekend, dzisiaj po południu szczepienie Olivera, wieczorem zrobię ciacho i może w końcu odpocznę:-p

Miłego dnia:-)
 
Helou ;-)
U nas też jesiennie, mam nadzieję że zdążymy się jeszcze latem nacieszyć :sorry2:
Ja też zaliczyłam dziś mega duże zakupy (zresztą zawsze są duże, bo robię je raz na tydzień), a wczoraj i dzisiaj przycinałam wiśnie a potem rozdrabniałam gałęzie, zeszło mi na to w sumie 8 godzin i zakwasy mam po tej robótce jak diabli :cool2:
Jeszcze 2 dni i do roboty buuuuu.... :confused2: Tak fajnie mi się siedzi w domku z Milenką, i ile mogę zrobić przez cały dzień! Pracując wyrabiam się z połową tego, co daję radę jak jestem cały dzień w domu :sorry2:
 
reklama
Witam :-)
Dziś wcześnie na nogach, bo mam gości, a więc i przygotowań sporo.
Wczoraj byliśmy na wielkich zakupach, a dziś się okazało, że zapomniałam kupić cukru :dry: Mam nadzieję, że gdzieś dziś dostanę.
 
Do góry