reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

Karola,mam nadzieję,że jednak nic nie pokrzyżuje Wam planów:sorry2:.Ja w majowy weekend mam komunię córci i kupę roboty w związku z tym:baffled:.Na szczęście potem na parę lat będzie spokój:tak:.
U nas od rana było deszczowo,ale teraz za to świeci bystre słońce.Niestety ostanio w słoneczne dni boli mnie ZAWSZE głowa,więc wolałabym,żeby się schowało:sorry2:.
Rosmerta,super dziewczynka sobie radzi:tak:.

Irtasiu,zdrówka dla całej rodzinki !!!:tak::tak::tak:
 
reklama
Hej dziewczyny!
Weekend nam się niesamowicie udał, w Zakopanem jest jeszcze tyle śniegu, że kto nie widział uwierzyć nie może. Podróż do mieliśmy okropnie długą, jechaliśmy 8,5 h, bo całą drogę coś padało jak nie deszcz to pod koniec śnieg. Pełno wypadków, korków, a ostatnie 100 km to była taka ślizgawica, że się modliliśmy żeby dojechać w jednym kawałku. Nie obyło się bez przygód, w połowie drogi mój mąż zaczął poszukiwać kluczyka od bagażnika thule, w którym był cały sprzęt narciarski Madzi i jego, no i co się okazało .... został w kurtce w której pakował nasze bagaże:crazy:, a potem odwiesił ją na wieszak i podekscytowany zapakował się do wozu i tyle. Mogliśmy wrócić do domu, ale 260 parę km:baffled: - bezsens, wyważyć zamek od thula(drogo by wyszło założyć nowy), stanęło na tym, ze wypożyczą wszystko na miejscu. Źli jak cholera wybraliśmy trzeci wariant. Na miejscu wszystkie nerwy nam odeszły. Pensjonat okazał się super(mogę polecić), warunki narciarskie dużo lepsze niż w ferie w Wiśle. Ogólnie bosko, tylko czemu tak krótko:sorry2:
Do domu wróciliśmy już bez przygód i zajęło nam to 2,5 h krócej niż w tamtą stronę:tak::-)
 
Miśka, fajnie ze udal WAm sie wyjazd. Ale zazdroszcze!!
JAk bedziesz miala czas to wyslij mi na priva namiary na ten pensjonat.

A ja wlasnie , po dluuuugiej histerii, uspilam Milenke - tylko na jak dlugo, nie wiem:baffled::dry:
 
Czesc
a u mnie to podobnie jak u Karoli z powodu bezczynnosci i codziennie takich samych... poranków,woeczorów...kapletnie nic sie nie dzieje :/

ale mysle to razem z odejsciem zimy odejda wszelakie dołki.

Nic wiecej chyba nie napisze.
 
Oliweczka ja też mam taką nadzieję. może faktycznie przez te ponure dni moje życie wydaje mi się ponure.
więc czekamy na wiosnę, bo jeszcze trochę i uwierzę że jestem PRZEGRANA - oby nie.
 
Witam wieczorową porą po dość długiej przerwie:-) Ależ mi brakowało pisania tutaj:sorry2: Podczytywałam chwilami co tam piszecie, ale i tak nie wszystko i pewnie nie nadrobię:zawstydzona/y: Ale to dlatego, że była babcia i nie chciałam, żeby myślała, że ja nic nie robię, tylko przed kompem siedzę:-p Wizyta udana, ale ja chyba trochę bardziej zmęczona, a niby babcia mi trochę pomagała, tzn. bawiła i zajmowała się prawnukami;-)

Karola wiem co masz na myśli, ale chyba każda kobieta siedząca w domu z dziećmi tak ma:sorry2: Ja Wam powiem, że gdyby nie mama, z którą rozmawiam prawie codziennie na skypie przez godzinę to nie rozmawiałabym z nikim, poza mężem:-( Z teściami widzę się może z raz na miesiąc, albo dzwonią jak coś chcą, dobrzy znajomi których miałam, wrócili do Polski, a teraz cicho i pusto wszędzie... tylko ja i dzieci... Dobrze, że BB i Wy jesteście to przynajmniej miło spędzam dni. Dziwne ale bardzo się przywiązałam do tego co u Was i waszych Pociech:blink:

Spokojnej nocki Dziewczyny:happy: Od jutra będę normalnie;-)
 
Witam.:-)
Jestem zdołowaną tą zimowa aura za oknem,wiosny chcę....:baffled:
A tak poza tym niewyspana jakas chodzę,jeszcze z zimowego snu sie nie obudziłam chyba.:-D
Jak tam BB-babeczki?:tak:
Agusia,hop,hop!:tak:
 
reklama
Witam :-)
Ja znow mam nerwa na darmozjada z akwarium ponownie wpierdzielil mi Nemo i to wielkiego w sklepie mowili ze jest to prawie niemozliwe ale sie zdaza ze pozeraja tylko ze on w ciagu chyba 2 tygodni zaliczyl juz 3 Nema i 2 i pol nogi od rozgwiazdy :wściekła/y: i dzwonilam dzic do meza i mowilam ze albo go odniesie albo skonczy w smieciach bo mam go juz dosc:wściekła/y:
 
Do góry