reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

Witam się w ten pochmurny dzień... Gdzie ta wiosna :confused:
Za oknem ludzie chodzą z parasolami, nawet się nosa z domu wychylać nie chce.
 
reklama
JA SIE WITAM..
jedyne co mi sie chce to zaglądac do was...a z tym mam problemy..przez net:-(

staram sie jak mogę nie sięgnąć dna
 
Oj to ja tez pomarudze:sorry2: nadal jestem chora goraczka mnie trzyna non stop juz prawie od tygodnia tylko gardlo mniej juz boli ale za to zarazilam Jenni i Jacki:baffled: Jenni juz charczec zaczyna takze maz musi z nia dzis jechac do kliniki a taki ma kaszel ze w nocy pawiami rzuca:baffled:
 
Ojej, Irtasia, zdrówka dla Waszej całej rodziny :tak:
Co lekarz powiedział :confused:

Ale cisza na forum :baffled: Widzę, że wszystkich gdzieś wywiało :dry:
 
Witam
Witam i zaraz spadam bo mam jazde o 7.45:sorry2:
Jenni troszke lepiej dlatego z lekarzem sie wstrzymamy narazie ja inhaluje moze obedzie sie bez antybiotykow:tak:
 
reklama
witam po weekendzie:-)

u nas dziś słonecznie ale wieje jak diabli i zimno:baffled:

Irtasia zdrówka dla wszystkich:tak:

lecę poczytać w tzw miedzyczasie;-)co tam naskrobałyście przez weekendzik

miłego dnia:-)

Mysia, Oliwieczka i inne zdołowane - głowa do góry!!! wytrzymajcie jeszcze trochę!!!

KAsiad fajnie ze wieczór operowy udany, jak ja dawno w operze nie byłam, nawet bym sie przeszła....
 
Ostatnia edycja:
Do góry