reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

reklama
Witam
u mnie pogoda dość ładna :tak: słoneczko świeci przez szare niebo:tak: ale mimo to ładnie choć troszkę zimny wiatr powiewa ;-)
 
Ostatnia edycja:
Witam:tak:
Coś mnie łapie, przeziębienie jakieś... byłam w czwartek na aerobiku, było duszno, więc skakałam blisko okna. Teraz mam nos zapchany :zawstydzona/y:

Nuśka ja też nie znoszę pakowania. Ale po kilku miesiącach "na torbach" mamy wypracowany system i nawet sprawnie nam idzie:tak:

Gosia tortcik wygląda bajecznie. Musiał być pyszny:-)

Irtasia trzymaj się i nie dawaj!

Rozalka, może sen jest proroczy:-D

Kasiad baw się dobrze. Tosca to moja ulubiona opera obok Carmen, chociaż smutna bardzo.

Oliwieczka - zdrówka dla Ciebie!:tak:

Tycia jak Bartuś, już lepiej?

Miłego dnia!
 
To i ja się przyłącze do zdołowanych:baffled:.Wszystko mi dzis z rąk leci,boli głowa i jestem zła.Spodziewałam się,że dostanę zwrotu prawie 3 tysiące,a tu klops,bo tylko 1188:baffled:.Myslałam,że zapłacę sobie gaz za to:-(.
 
Witam się (na chwilkę) i podołuję z Wami :-(
Wczoraj Milenka biegając przewróciła się buziaczkiem prosto na kant pufy i bardzo mocno walnęła akurat w sam środek naczyniaka. Policzek od kącika ust aż pod same oczko spuchł jak bania i wciąż taki jest, tak źle jeszcze nigdy nie wyglądała :no: A ja byłam zaledwie metr od niej..... nie macie pojęcia jakiego mam doła jak na nia teraz patrzę..... :-:)-:)-(
 
Ojej, aż mi głupio po tych Waszych smutnych postach pisać, ale ja dziś czuję się naprawdę dobrze. Właśnie wróciłam z opery. Byłam przekonana, że się wynudzę, a starsznie mi się podobało, jestem wdzięczna mamie, że mnie wyciągnęła :tak: Byliśmy w czwórkę, ja z moją mamą i moi teściowie.

Dziewczyny, jak wiosna przyjdzie, słoneczko zaświeci, to trochę lżej się zrobi na duszy. Bo ja oprócz tego, że dziś miałam dobry dzień, to też coraz częściej narzekam na psyche :dry:

Tycia, czemu Wam tam mało oddali kasy :confused: Źle policzylicie czy co :confused:

Joasiek, współczuję, domyślam się, jak się zmartwiłaś. Ale niestety nie da się uchronić naszych dzieci przed wszystkimi wypadkami. Życzę, by Milence szybko obrzęk się wchłonął, to jest wrażliwe miejsce i pewnie dlatego tak bardzo spuchło...
 
Joasiek,nie denerwuj sie tak bardzo.Młode ciałka szybko sie goją:tak:.Nie jestesmy w stanie w każdej chwili upilnowac naszych dzieci:no:.
Kasiu tyle pobrano,to tyle bedzie zwrotu.ja mialam dochód zero,a Jacek jest nisko ubezpieczony:baffled:.
 
reklama
Czesc Dziewczyny.....
Juz koniec z tymi dolami...ok:)
Nie jest super fajnie ale jednak.....nie warto sie dolowac....
Joasiek szkoda Milenki, no ale co zrobisz....juz niestety tak jest, siniakow i guzow bedzie jescze mnustwo.......tylko szkoda ze akurat w ten naczyniak sie uderzyla Bidulka....

A ja dzisiaj na 10 godzin do pracy...buuuu...jak ja to wytrzymam
 
Do góry