reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

Witam:happy:

Dziękuje za wsparcie:tak: Mam nadzieję, że z Waszą pomocą dam sobie radę;-) Postaram się znaleźć zawsze trochę czasu, żeby poczytać BB i coś naklikać:tak: Przynajmniej wtedy nie będę czuła się sama z tym wszystkim:tak: Jeszcze raz bardzo Wam dziękuje:-)

Dla mnie ten nowy rok niezbyt dobrze sie zaczol :baffled:

Irtasiu to dopiero początek;-) Reszta roku może być już znacznie lepsza:-) I napewno taka będzie:tak: Trzymaj się dzielnie:tak: Zdrówka dla Was i dużo sił:tak:
 
reklama
Witam

Irtasiu, bardzo mi przykro z powodu Jenni. Trzymam kciuki, żeby szybko wrócila do domu. Dużo siły Ci życzę.
 
Witam sie w nowym roku..

Irtasiu trzymaj sie dzielnie i zdrówka dla Jenni.
Rok wcale nie musi być taki zły...to dopiero początek...

U nas też mróz i śnieg.....pięknie, ale niestety nie mogę z Filipem na spacer wyjść, czego szalenie żałuje...ach...:-:)-(

u nas Nowy Rok zaczął sie spokojnie, leniłam sie 4 dni..teraz juz do pracy wróciłam..i ciesze sie troche..
Kupiłam sobie sukienkę na bal, ale nie wiem czy pójdziemy...moja koleżanka ma panieński 17 stycznia i tak mi szkoda, ze mnie na nim może nie być...no cóz odrobie sobie na weselu tydzień później....:sorry2:

Wszystkim uczącym sie sie mamom życze udanej i łatwej sesji
oraz lekkości w pisaniu prac.

 
Dzieki Mysia.Dostalam dzis 5 z egzaminu niedzielnego.
Jakos mi tylko smutno z powodu Jenni:-(.
 
reklama
Do góry