reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

witajcie :-)

ja wczoraj zmarzłam i już mam katar a w nocy głowa mnie tak bolała jak rzadko kiedy - wogóle spać nie mogłam :-(
teraz na szczęście nie boli, dziewczyny póki co grzeczne a niedługo jedziemy do teściów na obiadek :-)

Tyciu ach jak ja wiem co czujesz, za napisanie pracy zabieram się od miesiąca... i na razie pościągałam tylko co nieco z netu bllleeeee a w piątek muszę oddać...
 
reklama
Dzien dobry....:-)

U nas tez bialutko i slicznie......spacerek i sanki dzisiaj zaliczone:tak: JUlka pelna szczescia.......ja tez hihi......pozjezdzalam sobie na saneczkach;-)
 
Tyciu ach jak ja wiem co czujesz, za napisanie pracy zabieram się od miesiąca... i na razie pościągałam tylko co nieco z netu bllleeeee a w piątek muszę oddać...
Ja juz swoja napisałam i wydrukowałam;-),ale zbierałam sie około miesiąca.Muszę ją za tydzien zanieśc,wiec termin troche gonił:confused:.Powodzenia w pisaniu:sorry2:.
Od tego slęczenia nad klawiatura głowa mnie rozbolała:baffled:.
 
Cześć Dziewczyny. Nareszcie się mogę przywitać, bo A. jest własnie w drodze do Dęblina, a ja mam wolny dostęp do komputera.
Spełnienia wszystkiego czego tylko pragniecie w 2009 roku!!!
 
Dzien dobry :-)
Jestem pierwsza nie wierze:szok:

Dzien zaczety beznadziejnie.....mezulo zlamal klamke w aucie.......zacial mu sie zamek centralny w nim i do tego nie wie jak wejdzie do samoch. po zakonczeniu :wściekła/y::szok:pracy


Ach jak sie okaze ze zamek popsuty to sporo kasy na to wydamy a teraz jest ona nam potrzebna jak nigdy wczesniej.....siet siet

A ja d\zisiaj ide na 9 do pracy.......wiec za jakis czas zmykam z tad:-p
 
reklama
A Ty Agusia z czego sie cieszysz??:pPP

Dobra zmykam milego dnia Babec\zki......tak mi sie nie chce isc do pracy ze hoho....za oknem -12 stopni....brrrrrrryyyyyyyyyyyyy
 
Do góry