reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

jutro juz pewnie tu nie dam rady do Was zajrzeć więc dziś jakby nie patrzeć 24 grudnia chcę złożyć Wam kochaniutkie mamy życzenia

Przez śnieżycę, zawieruchę ślą życzenia i otuchę, by te święta, choć tak zimne, były ciepłe i rodzinne. Moc prezentów i miłości w Nowym Roku pomyślności
życzą
Karolina Karol Szymcio


p.s. oby to były dla każdego magiczne chwile.
 
reklama
Witam w świąteczny poranek:tak: i odrazu tez przesyłam życzenia bo nie wiem czy uda mi sie później zajrzeć
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia
życzę Wam wszystkich marzeń spełnienia
Smacznego karpika,
tłustego śledzika,
barszczyku czerwonego,
a pod choinką prezentu pięknego.
Dużo szczęścia, zdrowia i radości
kartka.gif

 
Witam :-) Oli dziś zadbała, żebyśmy ze wszystkim zdążyli i zrobiła nam pobudkę o 7.
No to zabieram się za robotę.
 
Ostatnia edycja:
Kochane moje i ja w takim razie juz skaladam zyczenia ......bo pewnie juz nie zajrze na bb przez te kilka dni

pernoel1jw9.gif



Kiedy w Betlejem rodzi się Dziecię,
radość przynosi wszystkim na świecie.
Niech wraz z Bożą Dzieciną dni szczęśliwe przypłyną,
a pokój jak gwiazdka niech świeci.
Mnóstwa prezentów pod zieloną choinką,
pyszności na wigilijnym stole,
wspaniałej rodzinnej atmosfery,
wypełnionej melodią staropolskich kolęd,
a także wystrzałowego, bąbelkowego Sylwestra
i spełnienia marzeń w Nowym Roku



Życzą Krzysztof, Danusia i Julcia W.
tissle2pb8.gif
 
Odemnie też dla wszyskich WESOŁYCH SPOKOJNYCH RODZINNYCH ŚWIĄT I WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWYM ROKU :tak::-) A JA MAM trochę smutne święta bo :
mąż w pracy na nocnej zmianie
nie było kolacji wigilijnej takiej jak powinna być
moja babcia jest bardzo chora :-( i Gabrysia trochę podziebiona i mnie jakieś choróbsko bierze i nigdzie nie pojedziemy do rodziny bo mąz w drugi dzień świat tez idzie na nockę i dlatego mi smutno Jak sobie pomyslę że inni siedzą sobie z rodzinka i jest milo i przyjemnie to mi sie plakac chce ze kolejny rok juz 12 nie mamy takich rodzinnych świąt :-:)-:)-:)-:)-( idę zrobie sobie herbatki moze poczytam albo obejrze jakis booliwudzki film to nie bedzie mi smutno cieszcie sie rodzinna atmosferą i świetami :tak:
 
reklama
Jak sobie pomyslę że inni siedzą sobie z rodzinka i jest milo i przyjemnie to mi sie plakac chce ze kolejny rok juz 12 nie mamy takich rodzinnych świąt :-:)-:)-:)-
[/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][/SIZE][/COLOR]

No przykro mi,bo wiem jakie to ważne,razem spędzić święta.Ale masz cudowne dzieci i one zasługuja na chociażby namiastkę rodzinnej atmosfery,więc proszę nie dołuj sie i nie smuc.Choć w sercu smutno,pzyklej usmiech do buzi,niech twoje maluchy cieszą sie Tobą,a Ty nimi.Pomyśl,że macie siebie nawzajem,a wiele ludzi siedzi samotnie.Głowa do góry,rano spójrz na swoje dzieciaczki,a gwarantuje humor wróci.Dla nich trzymaj sie dzielnie.:tak:
 
Do góry