reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

reklama
Dobry wieczor:tak:

Irtasiu przykra sprawa z tym maluszkiem:-(...Biedni rodzice....och....to zycie



A ja sie ciesze bo jednak nie bylo tego manka:-pufffff...............
 
:no::no::no: ona poszla bo sie juz niepokoila zeby pol roczny maluch niedzwigal glowy a jak zajazyla ze nieslyszy to sie zaczela bieganina:crazy: i maly byl donoszonym dzieckiem

Współczuje rodzicom.ale ja szczerze bym sie zaniepokoiła wcześniej.A poza tym nie ma u Was przesiewowych badan słuchu?Zreszta chyba każda matka powinna zauważyć,że kilkumiesięczne dziecko nie odwraca główki do zabawki,bo nie słyszy...Nie chce byc czepialska,byc moze sie nie znam,ale jakos tak dziwnie....:baffled:A lekarze wcześniej,gdzie oni byli?U nas przecież na każdym szczepieniu badali dośc dokładnie Kubulka i sprawdzali jego umiejętności,tak pobieżnie,podstawowe rzeczy,ale sprawdzali...
 
Cos w tym Rozalka jest.............niestety............
tylko ze teraz jest juz za pozno na to i szkoda tylko jescze w rodzicach wzbudzac poczucia winy..:(((
pewnie mama tego dziecka ma pretensje nie tylko do lekarzy ale i do siebie wlasnie.......

Och nawet nie chce o tym myslec.:(((
 
Cos w tym Rozalka jest.............niestety............
tylko ze teraz jest juz za pozno na to i szkoda tylko jescze w rodzicach wzbudzac poczucia winy..:(((
pewnie mama tego dziecka ma pretensje nie tylko do lekarzy ale i do siebie wlasnie.......

Och nawet nie chce o tym myslec.:(((

No wiem,ale przykre,że takie rzeczy jeszcze sie zdażają...
 
Biedny maluszek i rodzice :-( Ale że tego nie wykryli wcześniej :no: Przecież z takim maluchem chodzi się właściwie co miesiąc do pediatry, to on nie zauważył, że dziecko główki nie dźwiga :confused: Rodzicom współczuję, ale też się dziwię, wydaje mi się, że juz dawno powinni iść do lekarza, przecież półroczne dzieci już zaczynaja siadać, a on główki nie potrafił dźwigać... Poza tym już czteromiesięczne dziecko odwraca się za głosem już w czwartym miesiącu...
 
Współczuje rodzicom.ale ja szczerze bym sie zaniepokoiła wcześniej.A poza tym nie ma u Was przesiewowych badan słuchu?Zreszta chyba każda matka powinna zauważyć,że kilkumiesięczne dziecko nie odwraca główki do zabawki,bo nie słyszy...Nie chce byc czepialska,byc moze sie nie znam,ale jakos tak dziwnie....:baffled:A lekarze wcześniej,gdzie oni byli?U nas przecież na każdym szczepieniu badali dośc dokładnie Kubulka i sprawdzali jego umiejętności,tak pobieżnie,podstawowe rzeczy,ale sprawdzali...
Ta kolezanka to w polsce mieszka w Raciborzu niby wspominala lekarzom ale oni jej kazali czekac i wkoncu poszla ale prywatnie i sie okazalo za pare dni jedzie z nim do katowickiej kliniki jutro ma termin u laryngologa
 
Ta kolezanka to w polsce mieszka w Raciborzu niby wspominala lekarzom ale oni jej kazali czekac i wkoncu poszla ale prywatnie i sie okazalo za pare dni jedzie z nim do katowickiej kliniki jutro ma termin u laryngologa

No dobra nie ma sie co czepiac teraz...

Ale że jej w szpitalu przesiewowego badania słuchu nie robili(tzn.dziecku)...chyba są obowiązkowe...:baffled:
 
I do tego chlopak od niej odszedl jak zaszla w ciaze to jest jej 3 dziecko ,takze dziwie sie ze niezrobila nic szybciej przeciez wie jak rozwija sie zdrowy noworodek:baffled:
 
reklama
Do góry