reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

Witam:-) Przyznaje, że nie miałam za dużo do czytania od wczoraj;-) U nas imprezka się wczoraj udała. Dorośli najedzeni, dzieciaki wybawieni i zadowolona jestem, że wszystko dobrze poszło:tak: Za to wieczorem już padłam, po ciągu prac w piątek i sobotę;-) Na szczęście dom mam już porządnie wysprzątany, więc tylko go odświeżę na Nowy Rok jak wrócę z Polski;-) Dzisiaj czas na lenistwo...

Wszystkim Mamom z bólami głowy jak najrzadszych takich sytuacji:tak: Na szczęście mnie to spotyka bardzo rzadko, więc nie narzekam
 
reklama
W skrócie ,bo mi dziecie marudzi.
Wczoraj imprezka andrzejkowa u nas,goście byli.A wieczorkiem Kuba dostał wysokiej gorączki,tak przez całą noc,troche spadała po nurofenie,a potem znów 38-39,wiec padam dziś na twarz.Niby nic mu nie jest,kataru,kaszlu brak,normalnie je i pije,nie płacze,ze cos go boli,ale ma cały czas temperaturę.
Może to zęby,ale nigdy nie gorączkował...trzydniówkę też już przechodził....:baffled:
Jak jutro sie ogarnę z rana to wpadne do Was poczytac i popisać.
Pa
 
W skrócie ,bo mi dziecie marudzi.
Wczoraj imprezka andrzejkowa u nas,goście byli.A wieczorkiem Kuba dostał wysokiej gorączki,tak przez całą noc,troche spadała po nurofenie,a potem znów 38-39,wiec padam dziś na twarz.Niby nic mu nie jest,kataru,kaszlu brak,normalnie je i pije,nie płacze,ze cos go boli,ale ma cały czas temperaturę.
Może to zęby,ale nigdy nie gorączkował...trzydniówkę też już przechodził....:baffled:
Jak jutro sie ogarnę z rana to wpadne do Was poczytac i popisać.
Pa
Duzo zdrowka dla Kubulka:tak:
 
Dobry wieczor Paniom i Panom;-)

Dzisiejszy dzien byl zdecydowanie lzejszy i skonczylam o ludzkiej porze bo o 18:sorry:.....i JUTRO WOLNE JUPIIIII.......tylko ze niestety nie wiemy jak sie to stalo mamy 60 zl manka:wściekła/y:siet siet.......
 
Rozalka, zdrówka dla Kubusia :tak: Pewnie się coś wykluje niedługo :sorry: a jak nie, to faktycznie zęby :tak: Ja dziś przez wykluwającą się właśnie trójkę miałam zarwaną noc, Oli nie wykazuje żadnych oznak chorobowych, więc to nocne popłakiwanie przez zęba :eek:

Nuśka, i co teraz :confused: Musisz oddać :confused:
 
hej :-)ja padam:-(

rozalka a moze poczatek gardła,angina młoda bynajmniej tak reaguje:baffled::-(

Idę dziś do lekarza,też podejrzewam jednak gardło,bo ciężko sline przełyka w nocy i zasypiał po Tantum Verde.Pójdę ,niech sprawdzi,a co mi tam zależy,mam blisko do lekarza.A jak opuchnięte dziąsła,to też mi powie.:baffled:
 
reklama
Hej dziewczyny:-)

zdówka dla Kubalińskiego:tak: chyba lepiej by były to zęby... niz jakieś choróbsko
HUbkowi tez wychodzą zębole ciągle, na szczęście temperatury nie ma, ale marudny straaaasznie:eek: i pokazuje że ma ałka w buzi:-(

a w weekend była męża siostra ze swoją córeczką miesiąc młodszą od HUbka, ale sie dzieciaczki nabawiły, oczywiście na poczatku ostre starcie i walka o zabawki, ale potem sie oswoili i juz było ok;-)zawsze tak mają:nerd:
ale dwójki takich makluchów bym na codzień miec nie chciała jednak....;-)

miłego dnia, bez bólów głowy:tak:
 
Do góry