reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

reklama
:-Dfajne takie przedstawienie dla dziecka.Nawet w tak wielkim :rofl2: mieście jak Gdańska o czymś takim nie słszałam a bym poszła.

dziś mam jakiś taki fajny dzień. Nie aby się coś super działo ale jakoś tak fajnie się czuje.Ja czesem tak mam choć żadko, że zwyczajnie beż przyczyny czuję się taka szczęśliwa. Towarzyszy mi takie poczucie szczęścia.

choć pracowicie było: sprzątnięta chałupka, wykąpana, włosy wysuszone - mój busz suszy się długo :wściekła/y: - , zupka jarzynowa ugotowana, kurczak uduszony, mały wybawiony śpi i teraz chwila z inką dla mnie.
 
:-Dfajne takie przedstawienie dla dziecka.Nawet w tak wielkim :rofl2: mieście jak Gdańska o czymś takim nie słszałam a bym poszła.

dziś mam jakiś taki fajny dzień. Nie aby się coś super działo ale jakoś tak fajnie się czuje.Ja czesem tak mam choć żadko, że zwyczajnie beż przyczyny czuję się taka szczęśliwa. Towarzyszy mi takie poczucie szczęścia.

choć pracowicie było: sprzątnięta chałupka, wykąpana, włosy wysuszone - mój busz suszy się długo :wściekła/y: - , zupka jarzynowa ugotowana, kurczak uduszony, mały wybawiony śpi i teraz chwila z inką dla mnie.
Ja tez dzis mam taki super dzien:tak::-) tez bez przyczyny:tak: a moje wlosy tez sie dlugo susza:baffled: czasami wieczorem myje a rano mam jeszcze mokre:crazy:
 
reklama
Do góry