reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

Witam :-)
Ale u Was w Poznaniu atrakcje dla maluchów, muszę zobaczyć, czy u nas też coś takiego się znajdzie.
Ja już od 6.30 na nogach, nie mogłam dalej zasnąć coś, choć reszta rodziny śpi jeszcze. Dziś mam gina na 12, a potem gości - teściowie przychodzą.
 
reklama
Gosia ja wolalabym tak np na 16, bo Hubek wyspany, najedzony, w pełni sił:tak::-) pod koniec zajęc zawsze jest jakaś przekąska, każdy raczej cos tam sam przynosi dla dziecka (ja napewno, bo Hubek na tej swojej diecie...) i u nas potem był problem z kolacją:sorry2: no i Ubek marudny, zmęczony pod koniec, niecierpliwy... a tak było by juz w ogóle ok. dowiem sie dzis czy jest jakas grupa do której moznaby dołaczyć. raz w tygodniu to napewno bysmy chodzili, ale czy dwa to muszę sie zastanowić. ty wolałabyś dwa?
 
uff dopiero dzieciarnię ogarnęłam :rofl2:
teraz siedzą i oglądają bajkę a ja w końcu idę zjeść śniadanie :tak:

u nas to już wogóle nie ma czegoś takiego jak zajęcia dla maluchów :no:
nawet się zastanawiałam czy nie zorganizować samemu - tylko czy w naszej dziurze byliby chętni :confused::confused::confused: w dodatku za odpłatnością :sorry2:
 
Witam:-) Mam dzisiaj trochę do zrobienia... A zajęcia, o których piszesz rosmerta bardzo fajne:tak:
Chciałam zapytać czy któraś z Was kupowała ręczniczki z termofrotki:confused: Moja znajoma bardzo je sobie chwaliła i zastanawiam się czy nie kupić dwóch, bo zwykłe frotowe z kapturkiem to mam i są w porządku;-) A i co lepsze do łóżeczka, prześcieradła frotowe czy z jerseyu np.:confused: Bo ja używałam frotowych i jednego bawełnianego;-)
 
Dzien dobry:-)

My juz po spacerku, zakupach i spzrataniu mieszkania:-p
Teraz Julcia smacznie sobie chrapie a mamusia w kuchni szykuje obiadek......hihi ale dobrze miec laptocika;-)<specjalnie tak pisze>

U nas ze sniegiem dosc marnie, juz sie roztapia.....
Jednak jak o 9 szlam na spacerek to akurat sypalo o JUlka byla hepii.....:-D<dopuki go nie dotknela>
 
Julcia,jaka bojazliwa;-):-D.Pewnie,ze laptociki;-) sa fajne.Mozna wszedzie zabrac:tak:.
A ja musze pojechac na rynek i po jakas wedlinke.Wieczorem jade na wieksze zakupy,to troche uzupełnie braki.
Ja chocbym chciala,to pewnie nie znalazłabym czasu na takie zajecia z Konradkiem:-(.Jeszcze gdyby nie ta moja szkoła.Styczen mam po prostu przerabany:baffled:,dobrze,ze w grudniu tylko jeden zjazd:sorry2:.
Nie marudze,tylko jade;-):tak:.Pa:tak:
 
reklama
Do góry