reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

Czesc babeczki!
To ja- madzix.Nie moge sie zalogowac na moj stary profil, nie tylko na wz ale nawet tutaj....:baffled:
Aga-pg, czy dałoby sie to jakos wyjasnic?
Mam nadzieje ,ze nie zostałam dyscyplinarnie skreslona?;-)
Pozdrawiam Was serdecznie, mam nadzieje, ze nie przeszkadza wam ta mała zmiana?

:szok::confused:
 
reklama
fatum psujących się sprzętów przeszło na mnie :baffled: drukarka do wymiany :baffled:
tym razem kupiłam urządzenie wielofunkcyjne ;-) ciekawe czy będę zadowolona....
Na mnie tez ale mniejszy wydatek czyli zalana klawiatura :wściekła/y: i zadne sie nie chce przyznac:crazy: a byla nowiuska moze z miesiac:baffled: ja to mam pecha a mowie im ze maja nie wychodzic z piciem z kuchni:angry:
 
no właśnie wiem z tym DOVE ale chodziło mi o te nowe smaki choć poluje na pomarańczowy nigdzie jeszcze nie spotkałam
 
Witam.
ale mam nerwa dzis,a wszystko dlatego,że od 6.00 juz na nogach,nie wyspałam sie.Do tego jeszcze Kuba cos marudzi,mógłby pójść spac...ale bunt.:baffled:
Dziś kumpele na kawke sie zlatuja do mnie.:tak:
No to spadam wypic kawę,zjeśc śniadanie i ogarnąc mieszkanie.Pa.
 
witam coraz bardziej zasmarkana :-(
w sobotę moja koleżanka urodziła córcię, aaa już się nie mogę doczekać kiedy zobaczę tego małego szkraba...tylko się muszę najpierw wykurować porządnie
a dziś czeka mnie koszmar - wizyta u dentysty, ciekawe ile zębów mam do wyrwania... brrrr okropnie się boję....
wieczorem mamy pracową imprezę andrzejkową, fajnie by było jechać, nawet się zapisałam ale przeraża mnie po 1. dojazd po tych śliskich i krętych dróżkach i po 2. to, że się jeszcze bardziej załatwię... nic to pożyjemy zobaczymy ;-)
 
Witam:-)
u nas znowu troche popadało, ale nie na tyle by sanki wyciągać:-(a hubek taki szczęsliwy jak snieg widzi i czeka na sanki, bo juz je oglądał w piwnicy:-D

ja chętna jestem :tak:ale zależy ile to kosztuje bo raz dzwoniłam i chcieli 800zł na miesiąc 2 razy w tygodniu spotkania 2 godzinne wiec na takie coś mnie nie stać :zawstydzona/y::sorry2:

Byłam tam wczoraj na próbnych zajęciach, tak się zgadałam z kobitką, że wyszło ze moglismy przyjśc. Hubek zadowolony, panie bardzo miłe, dzieciaczki się super bawiły:tak::-) zajęcia próbne kosztują 25zł, możesz przyjsc na zajęcia i po prostu zobaczyc na czym to polega i potem ewentualnie zdecydować.
koszt to 40zł za 1.5godzinki gdy zajecia są raz w tygodniu, gdy zajecia dwa razy w tygodniu to koszt 30zł za 1.5godziny. wieć nie jest źle bo gdy raz w tygodniu to na miesiąć 160zł wychodzi, a dzieci zawsze uczą się już zabawy w grupie, słuchania pani, wykonywania poleceń, pracy wg planu, zawsze im łatwiej bedzie w przedszkolu potem:tak::-)bede dzis rozmawiała z szefową i jesli bedą zajęcia na wczesniejszą godzine niz na 17.30 (na ta godz. bylismy wcozraj) to jestem chetna, bo wczoraj to późno juz było jak sie skonczyło i Hubek marudny był.

milego dnia wszystkim :-):tak::-)
 
aha, kto ma blisko do Poznania to zapraszam: teatratofri.pl :-)
14 grudnia na 10.30 wCK Zamek jest przedstawienie dla maluchów, mozna rezerwować przez neta i bilety trzeba odebrac najpóźniej 3 dni przed spektaklem w kasie zamku. na 7 grudnia nie ma juz biletów.
My idziemy 14, zobaczymy co to jest, bo jeszce nigdy nie bylismy na takim przedstawieniu
 
reklama
Rosmerta a ile bilety kosztują i jak się płaci za dorosłych i dzieci czy jak :confused: i jak się zamawia te bilety bo mi wyskakuje jakiś błąd:baffled:

hihihi nie wiem nawet ile kosztują:-D napaliłam się na to przedstawienie i nawet nie zapytałam najpierw ile za bilet:-D:-D zaraz napisze do kobiety i zapytam

a ja klikałam na e-mail tej kobiety i pisałam meila, nie było problemu, nie wiem co jest.:dry:
 
Do góry